fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

Crowd marketing

  • PŘÍSPĚVKY NA FÓRECH
  • PODČLÁNKOVÉ KOMENTÁŘE

 

PREZENTUJEME LIDEM VÁŠ WEB JAKO ODPOVĚĎ NA JEJICH OTÁZKU

KOMUNIKUJEME S VAŠIMI POTENCIÁLNÍMI ZÁKAZNÍKY NA DISKUSNÍCH WEBECH

PODPORUJEME VEŘEJNÉ MÍNĚNÍ O VAŠÍ ZNAČCE A PRODUKTU

Crowd marketing není v Česku příliš zaběhlý pojem. V naší interpretaci této metody propagace jde o komunikaci s cílovou skupinou na diskusních webů a v podčlánkových komentářích. Cílem je obecenstvu odpovědět na otázku týkající se vaší tématiky a nabídnout mu odkaz na váš web jako objektivní, relevantní odpověď.

Jde tedy o tvorbu zpětných odkazů, která je součástí našich SEO služeb.

Cílem je nenásilně sdílet informace o vašich produktech a okrajově doporučit vaše webové stránky. Ideálním místem pro tento typ propagace jsou především tematická fóra a podčlánkové komentáře blogů, online magazínů apod.

Tímto způsobem zajišťujeme přítomnost odkazu na váš web na místech, kde se vaše cílová skupina radí a informuje o vaše produktu.

Pozitivní ohlasy na diskusních webech bývají velmi často rozhodujícím faktorem, který udělá z potenciálního zákazníka toho skutečného.

V dnešní době lidé zpravidla hledají informace o produktu na místech, která považují za objektivní a nezaujatá.

 

Crowd Marketing pro přirozený odkazový profil

K dispozici máme veliký seznam tematických webů vhodných pro crowd marketing, který neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Kromě standardního vyhledávání pomocí klíčových slov používáme také naše vlastní metody a profesionální placené systémy. Nalezené weby následně třídíme podle relevantnosti a kvality a vybíráme ty nejvhodnější.

Dbáme na všestrannou adekvátnost a korektnost sdělení obsahujících odkaz na váš web. Záměrně se vyhýbáme přehnaném vychvalování produktů či psychickému nátlaku, které by mohly jméno vaší firmy naopak poškodit.

Přirozené sdílení informací a názorů je ten pravý způsob, kterým se řídíme za každých okolností.

Vyhledávače navíc vyhodnocují tyto zpětné odkazy jako známku přirozené autority webu, a proto crowd marketing přispívá také k růstu organických pozic ve vyhledávání.

 

Budujte s námi návštěvnost komunikací s vaší cílovou skupinou!

Nabídneme váš web lidem, kteří diskutují o vašem produktu a tématice.

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>