Copywriter (psaní textů, možné i bez zkušeností)

Náplň práce

Psát úderné reklamní i webové texty. Budete zodpovědní za přípravu kreativních textů pro SEO, reklamy a kampaně na sociálních sítích pro naše klienty.

Požadavky

  • Práce na dálku je to co chcete.
  • Jste schopen / na napsat minimálně 30 ns textu měsíčné.
  • Můžete k nám na loď naskočit ihned (už včera bylo pozdě).
  • Svoji práci brát vážně a dát do toho všechno.
  • Perfektní znalost českého jazyka (výborná gramatika, stylistika, pravopis a slovní zásoba).
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Jste schopni porozumět cílům zákazníka.
  • Uživatelská znalost práce s PC, včetně MS Word, Excel, atd.
  • Výhodou: dobrá znalost anglického jazyka.
  • Výhodou: zkušenosti s psaním reklamních textů.

Co nabízíme

  • Pečlivost a snaha budou odměněny navyšováním platových podmínek.
  • Dlouhodobé, stabilní zaměstnání na dobu neurčitou.
  • Prostor pro další profesní růst.
  • Kolektiv mladých lidí.
  • Práci na tematicky různorodých komerčních projektech.
  • Vzdělávání v oblastech: SEO, PPC, SMM, tvorba web. stránek (a v dalších online propagačních sférách)
  • Termín nástupu ihned
  • Homeoffice
  • Vlastní organizace práce a prostor pro tvé kreativní nápady (důležitý je pro nás výsledek, nikoli postup)
  • Možnost různých dodatečných přivýdělků

Buduj u nás kariéru
Pokud vás kromě copywritingu zajímá ještě nějaká další oblast online marketingu, rádi vás všechno naučíme a svěříme vám další odpovědnosti.

Budete mít možnost podílet se na čemkoli z oblasti tvorby webových stránek, tvorby webového obsahu, SEO, PPC nebo SMM.

Finanční ohodnocení a forma zaměstnání

Minimální měsíční norma 30ns textu.

Odměna 160 - 300 Kč za 1ns textu.

Minimální finanční ohodnoceni měsíčně 160 x 30 = 4800 Kč

Průměrný copywriter napíše 100-150 ns měsíčně.

Pokud budete vydělávat do 10 000 měsíčně je možná spolupráce na DPP.

Práce na živnostenský list (IČO) se smlouvou o spolupráci. Na konci každého měsíce vystavujete fakturu.

Kontaktujeme vás s testovacím zadáním. Pokud bude vše uděláno správně, zahájíme naší spolupráci.

Zaujala tě naše nabídka? Napiš nám!

    CV:

    Nebo by Tě zajímala jiná pozice?

    Přehled volných pozic