Copywriter (psaní textů, možné i bez zkušeností)

SEO Kariéra Copywriter (psaní textů, možné i bez zkušeností)

Náplň práce

Psát úderné reklamní i webové texty. Budete zodpovědní za přípravu kreativních textů pro SEO, reklamy a kampaně na sociálních sítích pro naše klienty.

Požadavky

  • Práce na dálku je to co chcete.
  • Jste schopen / na napsat minimálně 50 ns textu měsíčné.
  • Můžete k nám na loď naskočit ihned (už včera bylo pozdě).
  • Svoji práci brát vážně a dát do toho všechno.
  • Perfektní znalost českého jazyka (výborná gramatika, stylistika, pravopis a slovní zásoba).
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Jste schopni porozumět cílům zákazníka.
  • Uživatelská znalost práce s PC, včetně MS Word, Excel, atd.
  • Výhodou: dobrá znalost anglického jazyka.
  • Výhodou: zkušenosti s psaním reklamních textů.

Co nabízíme

  • Pečlivost a snaha budou odměněny navyšováním platových podmínek.
  • Dlouhodobé, stabilní zaměstnání na dobu neurčitou.
  • Prostor pro další profesní růst.
  • Kolektiv mladých lidí.
  • Práci na tematicky různorodých komerčních projektech.
  • Vzdělávání v oblastech: SEO, PPC, SMM, tvorba web. stránek (a v dalších online propagačních sférách)
  • Termín nástupu ihned
  • Homeoffice
  • Vlastní organizace práce a prostor pro tvé kreativní nápady (důležitý je pro nás výsledek, nikoli postup)
  • Možnost různých dodatečných přivýdělků

Buduj u nás kariéru
Pokud vás kromě copywritingu zajímá ještě nějaká další oblast online marketingu, rádi vás všechno naučíme a svěříme vám další odpovědnosti.

Budete mít možnost podílet se na čemkoli z oblasti tvorby webových stránek, tvorby webového obsahu, SEO, PPC nebo SMM.

Finanční ohodnocení a forma zaměstnání

Minimální měsíční norma 50ns textu.

Odměna 160 - 300 Kč za 1ns textu.

Minimální finanční ohodnoceni měsíčně 160 x 50 = 8000 Kč

Průměrný copywriter napíše 100-150 ns měsíčně.

Pokud budete vydělávat do 10 000 měsíčně je možná spolupráce na DPP.

Práce na živnostenský list (IČO) se smlouvou o spolupráci. Na konci každého měsíce vystavujete fakturu.

Kontakt

Pokud chcete pracovat v našem týmu, je potřeba dodržet VŠECHNY pokyny, které jsou napsané níže:

Napište email na [email protected] s předmětem - Copywriter bez zkušeností.

V něm je potřeba odpovědět na otázky:

  • Máte zkušenosti s podobnou prací v minulosti?
  • Vaše kariérní cesta za posledních 5 let. (není důležité, jestli jde o zaměstnání, free lance nebo svůj vlastní projekt). Pište formou: názvy společností, odkazy na jejich weby, pozice, kterou jste zastávali, krátce popište své povinnosti, časové období od - do.
  • Ještě podrobněji o svém posledním (aktuálním) zaměstnání. Co bylo předmětem a běžnou náplní vaší práce? Jaký se od vás očekával výsledek?
  • Co se vám nejvíce nelíbilo na předchozím zaměstnání?
  • Jak jste byli spokojeni s výsledky v předchozím zaměstnání a proč?
  • Co si myslíte, že by o vás řekl předchozí zaměstnavatel? Zkuste se ve stručnosti popsat jako zaměstnanec.
  • Co je pro vás v zaměstnání důležitější? Udělejte posloupnost.
    • Plat
    • Kariérní růst
    • Flexibilní pracovní doba
    • Zajímavé projekty a zadání
    • Dobrý tým a komunikace
    • Stabilita a jistota
    • Minimum stresu a komfort
  • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít ideální zaměstnavatel či nadřízený?
  • Co podle vás NIKDY neudělá ideální zaměstnavatel?
  • Vaše profesní plány v dalších 1-3 letech.
  • Kdybyste měli začít svůj vlastní byznys / projekt, co by to bylo?
  • Co si myslíte, že vám k výkonu nabízené práce chybí? Jste si vědomi nějakých svých nedostatků?
  • Jaké je vaše nejvyšší či nejrelevantnější dosažené vzdělání pro danou pozici?
  • Napište, pokud máte absolvované nějaké kurzy a školení.
  • Vašich 5 posledních přečtených knih.
  • Co vás zajímá mimo práci? Popište své zájmy a koníčky.

Jakmile otázky zodpovíte, kontaktujeme vás s testovacím zadáním. Pokud bude vše uděláno správně, pozveme vás na následný pohovor.

Nebo by Tě zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic