fbpx

Interní Linkbuilder

SEO Kariéra Interní Linkbuilder

Hledáme linkbuildera do našeho online marketingového týmu v Praze.

Pokud tě navíc zajímá i nějaká další oblast internetového marketingu, máme ti co nabídnout - rádi ti svěříme další odpovědnosti.

Budeš mít možnost podílet se na čemkoli z oblasti správy a tvorby webových stránek, SEO, PPC, SMM a dalších online-propagačních metod.

Benefity zaměstnání

  • 5 týdnů placené dovolené
  • Možnost další dodatečné dovolené
  • Možnost přesčasů a různých přivýdělků
  • Možnost úpravy pracovní doby (po pár měsících, jakmile obdržíš vlastní klíče od kanceláře)
  • Občasný HomeOffice (sick days / z jakéhokoli jiného důvodu)
  • Prostor pro vlastní úpravu pracovních postupů a inovace

Náplň práce

  • Vyhledávání příležitostí pro aktivní linkbuilding (weby pro umístění / výměnu / nákup odkazů, GuestPosting apod.)
  • Realizace linkbuildingu – samostatně nebo ve spolupráci s ostatními členy týmu
  • Komunikace s externími junior linkbuildery a kontrola jejich práce
  • Vyhodnocování a reporting – nástroje Google Analytics, GWT, Ahrefs, Collabim a další

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Perspektivu – vzdělávání v online marketingu a kariérní růst
  • Zajímavou práci pro různorodou klientelu
  • Přátelské prostředí v malém kolektivu
  • Veškeré potřebné vybavení (PC + nástroje atd.)

Požadavky

  • Pokročilá praxe v linkbuildingu
  • Znalost Google Analytics a dalších známých analytických nástrojů
  • Základní znalost HTML (znalost WordPressu výhodou)
  • Schopnost multitaskingu a samostatné organizace práce
  • Online marketingové myšlení
  • Iniciativa

Místo a čas výkonu práce

Praha 9, Pod pekárnami 245/10

Po-Pá: 09:00-17:30

Zaujala tě naše nabídka? Napiš nám!

CV:

Nebo by Tě zajímala jiná pozice?

Přehled volných pozic