Linkbuilder (Získávání odkazů, možné i bez zkušeností)

Hledáme linkbuildera do našeho týmu. Získávání různých typů odkazů - přivýdělek vhodný i pro méně zkušené a úplné začátečníky.

Plánuješ v tomto směru rozvíjet své znalosti a budovat kariéru? Všechno potřebné tě naučíme!

Pokud tě navíc zajímá i nějaká další oblast internetového marketingu, máme ti co nabídnout - rádi ti svěříme další odpovědnosti.

Náplň práce

  • Vyhledávání příležitostí pro umisťování odkazů na fórech, v podčlánkových komentářích apod.
  • Realizace linkbuildingu – samostatně nebo ve spolupráci s ostatními členy týmu.
  • Komunikace s externími junior linkbuildery a kontrola jejich práce.
  • Vyhodnocování a reporting – nástroje Google Analytics, GWT, Ahrefs, Collabim a další.

Požadavky

  • Práce na dálku je to co chcete.
  • Můžete k nám na loď naskočit ihned.
  • Svoji práci brát vážně a dát do toho všechno.
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Jste schopni porozumět cílům zákazníka.
  • Výhodou: základní znalost HTML.
  • Schopnost multitaskingu a samostatné organizace práce

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek na dobu neurčitou.
  • Perspektivu – vzdělávání v online marketingu a kariérní růst.
  • Zajímavou práci pro různorodou klientelu.
  • Pečlivost a snaha budou odměněny navyšováním platových podmínek.
  • Kolektiv mladých lidí.
  • Termín nástupu ihned.
  • Homeoffice.
  • Vlastní organizace práce a prostor pro tvé kreativní nápady (důležitý je pro nás výsledek, nikoli postup).
  • Možnost různých dodatečných přivýdělků.

Finanční ohodnocení a forma zaměstnání

Minimální měsíční norma 100 odkazů.

Odměna 75 Kč za 1 jeden schválený odkaz.

Minimální finanční ohodnoceni měsíčně 100 x 75 = 7 500 Kč

Průměrný linkbuilder vytvoří 200-300 odkazů měsíčně.

Pokud budete vydělávat do 10 000 měsíčně je možná spolupráce na DPP.

Práce na živnostenský list (IČO) se smlouvou o spolupráci. Na konci každého měsíce vystavujete fakturu.

Kontaktujeme vás s testovacím zadáním. Pokud bude vše uděláno správně, zahájíme naší spolupráci.

Zaujala tě naše nabídka? Napiš nám!

    CV:

    Nebo by Tě zajímala jiná pozice?

    Přehled volných pozic