NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

Význam kvalitního hostingu2 min čtení

Kategorie: Ostatní články

Aktualizováno: 16.12.2018

Potřebujete-li registrovat novou doménu nebo převést web na jiný hosting, obracíme se na společnost Active 24!

Jde o skvělý systém registrace domén a hostigu pro námi preferovanou platformu WordPress, ale také pro Joomlu a Drupal. Jakožto SEO agentura oceňujeme hlavně rychlost a jednoduchost všech procesů a veliké množství doprovodných služeb, které poskytují zcela zdarma. Pravděpodobně není potřeba vysvětlovat, proč je pro nás důležité, aby stránky našich klientů fungovaly tak, jak mají…

 

Služby, které šetří peníze a čas nám i našim klientům:

 • Praktickou službou je nastavení DNS záznamů a zabezpečení DNSSEC, které eliminuje množství chyb spojených s načítáním stránek. Web je proto jištěn jak z naší strany, tak i ze strany poskytovatele hostingu.
 • Bezpečnost dat, ochrana proti Hackingu, Malwarům a Monitoringu je podmínkou kvalitního firemního webu. Únik dat a zavirovaný web mohou být pro podnikatele v extrémních případech osudnými. Hosting u Active 24 umožňuje bezplatný přechod na šifrované připojení HTTPS pomocí Auto-SSL a SSL certifikátů pro maximálně zabezpečený přenos dat. Z hlediska SEO marketingu je pro nás tato služba výhodná také díky skutečnosti, že jde o trend, kterému dává Google přednost ve vyhledávání. Dále také, že web nepodléhá žádnému lokálnímu blokování a cenzuře a nezobrazuje reklamu provozovatelů veřejných Wi-Fi hotpostů.
 • Spam firemního emailu je drobnost, která vás však dokáže otrávit, rozptýlit a zdržet. Díky podpoře automatické filtrace spamu (DKIM) naše klienty nikdo neobtěžuje a mohou se plně koncentrovat na své podnikání.
 • V případě, že některý z našich klientů doposud nemá vlastní účet Google AdWords, Active 24 ho pro něj založí a pošlou mu na něj 1000,- Kč kreditu, který využijeme pro tvorbu PPC kampaně.

 

Kromě obrovského množství klasických domén neustále přidávají také speciální tematické (.archi; .build; .cooking ...), které pro nás představují jednu z dalších zajímavých možností, jak zviditelnit a tematicky stylizovat web našeho klienta.

Vztah mezi námi a Active 24 je jednoduchý. Pro naše klienty nakupujeme kvalitní servis s velikým množstvím výhod a slev, které platí jak pro nově registrované domény, tak i v rámci převodu na jinou doménu a převodu na jejich hosting.

 

Komentářů: 1

KOMENTÁŘE

 • Richard Malec napsal:

  Pěkná sumarizace! Jasně, že pro SEO je důležitý mít kvalitní hosting - obecně pro podnikání na internetu je to nutnost. Active 24 jsou v pohodě... Mám u nich hosting dvou webů a jsem spokojenej. Nejvíc si cenim free přechodu na https. Že to brání i vkládání reklam provozovatelů free wi-fi by mě nenapadlo...

 • KONTAKTUJTE NÁS

  Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

  >