8 efektivních metod linkbuildingu aneb jak budovat zpětné odkazy

8 efektivních metod linkbuildingu aneb jak budovat zpětné odkazy

NEIL PATEL

Přemýšlíte občas nad tím, jestli neztrácíte čas budováním odkazů?

Google se snaží omezit sílu odkazů ve svých algoritmech už nějakou dobu. Nejdříve bylo možné jednoduše přesedlat na jinou taktiku, ale dnes už má Google dost jasno v tom, jak se vypořádat se zpětnými odkazy.

Přesto jsou ale zpětné odkazy stále důležitou součástí vaší viditelnosti ve výsledcích vyhledávání (ranku). Stačí se podívat na obrázek nahoře.

Vždy je dobré získat více kvalitních zpětných odkazů - těch, které jsou přirozené, protože vytváříte obsah, který stojí za to vidět. Můžete tyto odkazy vybudovat hned několika způsoby.

Najdou se tací, kteří využívají složité tajné operace, které hraničí s [...] Více

Z nuly na 110 tisíc fanoušků na Instagramu za 5 měsíců: Příběh růstu Foundru

Z nuly na 110 tisíc fanoušků na Instagramu za 5 měsíců: Příběh růstu Foundru

Stuart McKeown

Pokud zrovna začínáte na Instagramu, může se to zdát jako nadlidský úkol, soutěžit v popularitě se známými značkami a uživateli, kteří již mají loajální publikum. Nedávno jsem se setkal s Nathanem Chanem, který žije v Melbourne a byl jedním ze spoluzakladatelů magazínu pro podnikatele Foundr. Mluvili jsme spolu už několik hodin, když mě zaujalo jedno konkrétní téma.

[...] Více

Význam kvalitního hostingu

Význam kvalitního hostingu

Potřebujete-li registrovat novou doménu nebo převést web na jiný hosting, obracíme se na společnost Active 24!

Jde o skvělý systém registrace domén a hostigu pro námi preferovanou platformu WordPress, ale také pro Joomlu a Drupal. Jakožto SEO agentura oceňujeme hlavně rychlost a jednoduchost všech procesů a veliké množství doprovodných služeb, které poskytují zcela zdarma.

[...] Více