fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK V PRAZE

 • FIREMNÍ I OSOBNÍ PREZENTACE A E-SHOPY
 • WEBDESIGN A PROGRAMOVÁNÍ
 • OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE
 • TVORBA WEBOVÉHO OBSAHU
 • CENY OD 6.000,- KČ
 • ZDARMA PŘI ZAKÁZCE NAD 10.000,- KČ: DOMÉNA, HOSTING A 1 ROK ZÁKLADNÍ PODPORY

PROFESIONÁLNÍ TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Výsledek tvorby webových stránek by vám měl mnohonásobně vracet prostředky investované do jejich tvorby!

Vysoká konverze

Vytvoříme vám moderní, osobitý, konkurenceschopný web, který bude dělat z návštěvníků zákazníky!

On-Page SEO

Díky vnitřní optimalizaci pro vyhledávače bude s vaším webem snazší a rychlejší budovat pozice ve vyhledávání.

Rychlé načítání

Žádná nevyužívaná data! Váš web bude dostupný i lidem se slabším internetovým připojením.

Responzivita

Design se přizpůsobí všem typům obrazovek. Váš web bude uživatelsky přívětivý na jakémkoli zařízení.

Tvorba obsahu

Zajistíme pro vás na míru vytvořené marketingové a prezentační texty, fotky i obrázky!

Bonusy

Hosting, doména a základní podpora na 1 rok zdarma ke všem objednávkám nad 10.000 Kč.

VÝHODY NÁMI VYTVOŘENÝCH WEBŮ

Jak to mohou dělat ostatní:

Obecné weby

Stránky byly vytvořeny ve spěchu, bez patřičné analýzy odvětví a konkurence. Aplikace obyčejné, univerzální šablony s minimální snahou o personalizaci. Výsledkem je podprůměrný web, který neodpovídá dané tématice ani požadavkům vaší cílové skupiny.

Jednotná cena

Agentury si vymýšlejí nesmyslné, jednotné ceny pro každého bez ohledu na to, co po nich ve skutečnosti požadujete. Ve většině případů platíte zcela neadekvátní částky.

Absence klientské podpory

Jakmile klient web schválí, agentury odmítají nést zodpovědnost za následně odhalené nedodělky a chyby. Záměrně se vyhýbají komunikaci a za nápravu chyb a konzultace mohou požadovat další peníze. Pokud poskytují bezplatnou podporu, s prací za kterou nejsou placeni nikam nespěchají.

Žádné vnitřní SEO

Ne každý tvůrce webu je zároveň odborníkem přes optimalizaci pro vyhledávače. Pokud chcete s webem budovat pozice ve vyhledávání, nezbývá vám nic jiného, než kontaktovat nějakého SEO konzultanta a překopat celý web.

 
 

Jak to děláme my:

Weby na míru

Díky analýze vašeho produktu a konkurence dokážeme vytvářet osobité weby vyhovující potřebám vašich cílových návštěvníků. Tematický design, logická struktura, rychlé načítání a praktické funkce vytvářejí pro návštěvníky příjemné prostředí, které zvyšuje konverzní poměr a motivuje je k tomu, aby se na web rádi vraceli.

Adekvátní cena

Ceny stanovujeme na základě hodinové sazby podle skutečného objemu odvedené práce. Ať už máte zájem o malý osobní web, veliké firemní stránky nebo e-shop, vždy platíte adekvátní cenu odpovídající vašim požadavkům.

Klientská podpora

Potřebujete poradit nebo na vašem novém webu něco změnit? Kontaktovat nás můžete kdykoli! Bezplatná roční podpora se vztahuje na všechny drobné technické i designové úpravy a opravy. Jsme vám k dispozici jako spolehliví partneři a správci vašeho webu.

Optimalizace pro vyhledávače

Všechny námi vytvořené weby jsou plně optimalizovány pro vyhledávače. Vnitřní SEO je zahrnuto v ceně tvorby webu a vždy se opírá o aktuální algoritmy vyhledávačů a relevantní dotazy vaší cílové skupiny.

SERIÓZNÍ WEB - POLOVINA ÚSPĚCHU

Zboží a služby vyhledává na internetu téměř každý z nás. Jste-li firma nebo podnikatel, potřebujete nalezitelné webové stránky s vysokým konverzním potenciálem! Měly by být vizitkou a motorem vašeho byznysu!

PRŮBĚH TVORBY WWW STRÁNEK

1

Kontaktujte nás

Sdělte nám informace o vašem projektu a představě webových stránek. Čím více informací nám poskytnete, tím lépe.

2

Analýza

Zanalyzujeme vaše požadavky a také váš produkt, cílovou skupinu, klíčové dotazy a konkurenci.

3

Návrh

Zašleme vám nabídku včetně doporučení pro úpravy zadání.

4

Platba 1/2

Jakmile se domluvíme na konkrétní podobě webu, zašleme vám fakturu k zaplacení zálohy ve výši 50 % výsledné ceny.

5

Realizace

Začínáme pracovat na vašem projektu. V případě jakýchkoli nečekaných událostí s vámi vše konzultujeme.

6

Úpravy

V průběhu zhotovování stránek nás můžete kdykoli navštívit nebo kontaktovat ohledně jakýchkoli změn.

7

„Finish“

Prezentujeme vám finální verzi stránek a domlouváme s vámi poslední úpravy.

8

Platba 2/2 a předání

Vystavujeme vám fakturu na zbylých 50 % výsledné ceny a předáváme vám vaše nové webové stránky.

CO O NÁS NAPSALI NAŠI KLIENTI

Slávek Čermák

Tasky.cz

Firmu Topranker jsem vygooglil poté, co jsem naprosto pohořel u předešlých firem. S trochou obav, které jsem měl z předešlých zkušeností u jiných firem z tohoto oboru, jsem načrtl web, poptal a zadal. Obavy byly zbytečné. Z žádných mých výmyslů nebyl pro tým Toprankeru problém. Jakoukoliv připomínku, službu či výmysl obratem vyřešili a doplnili. Velká spokojenost a doufám v další spolupráci. Poku...

Halyna Palackal George

Handcrafts.ch

Jak jste nás našli? Přes Google vyhledávač. Byl to pro mne signál toho, že jste dobrá seo společnost, protože se umíte dostat na první stránku, aniž byste platili reklamu. Proč jste si vybrali právě nás? Máte dobré recenze a ovládáte více jazyků. V případě mého projektu byla angličtina nezbytným základem a ruština velmi vítaným jazykem. S čím jste potřeboval pomoci? S tvorbou stránek na míru.

Tereza Isachanjan

Aagdiagnostics.com

Jak jste se o nás dozvěděli / jak jste nás našli? Našli jsme Vás přes webtrh. Proč jste dali přednost právě nám před konkurencí? Líbily se nám Vámi tvořené weby. S čím jste potřeboval pomoci? Potřebovali jsme udělat profesionální stránky. Jakých našich služeb jste využili? Chtěli jsme SEO analýzu a podle ní následné vytvoření optimalizovaného webu. Jakých výsledků jste díky naší pomoci do...

Ing. Šulc Marek

Eurobydleni.cz

Jak jste nás našli? Na google.com jsme si vyhledali ve fulltextu klíčové slovo "SEO optimalizace". Na základě výsledků hledání jsme vynechali všechny placené reklamní odkazy a ponechali pouze běžné/přirozené výsledky. Prošli jsme max. první 3 stránky výsledků. Z těchto jsme vyškrtali všechny velké agentury nebo příliš známé, a to zejména kvůli předpokládané ceně. Poté nám zbylo cca 10 vhodných v...

EVGENIYA ENGELOVA

Eurotour Gorup s.r.o.

U Topranker jsme objednali vytvoření jednostránkové Landing Page, která měla prezentovat naši nabídku vzdělávání zahraničních studentů v České republice. Vytvoření webu trvalo delší dobu, než jsme očekávali, protože v průběhu vytváření stránek jsme se nakonec rozhodli pro spoustu změn, ale všechny úpravy byly provedeny pohotově. Ochotně s námi komunikovali a poradili si se všemi našimi požadavky.

Julia Vovk

tým TATO GROUP

Objednala jsem si vytvoření webu (e-shop s domácími potřebami tatogroup.com) od kluků z TopRankeru. Rychle se se vším vypořádali a s ničím nezdržovali. Šlo mi hlavně o funkcionalitu, než o design. Ještě předtím jsem měla hodně různých zkušeností s jinými web developery v Praze. Cena a průběh pro mne byly velmi příznivé. Až do dnešního dne v žádném směru nelituji toho, že jsem si vybrala TopRanker...

Dr. Natalia Denisova, PhD

Viceprezidentka a hlavní manažerka Medical Pharma Services s.r.o.

Jménem naší společnosti bych vám ráda poděkovala vytvoření našeho webu a unikátního designu. Jsme velmi spokojení jak s průběhem spolupráce, tak i se samotnou výslednou podobou webu. Od našich klientů jsme již od prvního momentu začali dostávat pozitivní ohlasy ohledně vzhledu a uživatelské přívětivosti webu. Celkově jsme velmi spokojeni a těšíme se na vzájemnou budoucí spolupráci s vámi. Může...

Dominik Kratochvíl

Abauto.cz - Autobazar

Ve chvíli, když jsem zjistil, že můj současný správce a tvůrce mého webu z neznámých důvodů moje stránky "vypnul" a přestal komunikovat, musel jsem rychle sehnat náhradu. Oslovil jsem mnoho firem tvořící stránky, ale jako jediná se mi ozvala firma Topranker.cz. Komunikace byla výborná a během pár dnů jsem měl nové stránky dle mých přestav. Při rozhodování komu zadat tvorbu dalších stránek pro...

Kateřina Tarková

Exit Door s.r.o. - Únikové hry

Pátráte po nejziskovějších metodách propagace vaší společnosti? Pak jste na správném místě! Investovali jsme do zlepšení organických pozic a také optimalizace placených inzerátů a z našeho pohledu dosáhl Topranker těch nejlepších možných výsledků. A to navíc za velmi rozumné peníze a na výsledky jsme nemuseli čekat dlouho. Je to ten typ spolupráce, kdy jste si naprosto jistí, že se vám investovan...

Artem Jasan

Majitel Faust Bar

Společnost Topranker pro nás vytvořila krásnou webovou prezentaci našeho baru v Praze, na kterou jsme velmi hrdí. Moc se mi líbil individuální přístup, kdy jsme spolu probrali všechny naše přání včetně několika "sporných bodů". Design stránek je vynikající: lakonický, originální a nezapomenutelný. Pokud nevěříte, běžte se podívat. Také se mi líbí, že stránka je pravidelně spravovaná. Rozhodn...

WEBOVÉ STRÁNKY VŠEHO DRUHU

Nechat si u nás udělat web se vám vyplatí i v případě, chcete-li pomocí něj prezentovat nekomerční projekt. Dokážeme vytvořit seriózní webové stránky plně vyhovující jakékoli tématice a účelu!

CENY TVORBY WEBŮ NA ZAKÁZKU

FIREMNÍ WEB

od 6 000 Kč

Vyhovuje pro SEO

Hodí se pro prezentaci jednoho a více produktů

Vyhovuje pro PPC

Množství stránek 3+

INTERNETOVÝ OBCHOD

od 30 000 Kč

Vyhovuje pro SEO

Hodí se pro prezentaci velkého množství produktů

Vyhovuje pro PPC

Množství stránek 10+

LANDING PAGE

od 12 000 Kč

Nehodí se pro SEO

Hodí se pro jeden nebo pár produktů

Vyhovuje pro PPC

Množství stránek 1

WEBY, KTERÉ JSME VYTVOŘILI

CÍL
• Web s možností online objednání dovozu/vyzvednutí jídla
• Možnost online objednávky a platby na bázi e-shopu
• Lokálně vymezené objednávky
• Uživatelská registrace
• Česká a anglická jazyková verze

CÍL
• Prezentace vzdělávacích a rekvalifikačních kurzů a seminářů
• Česká, anglická a ruská jazyková verze

CÍL
Webové stránky pro objednání soukromého transferu
• Na míru naprogramovaný rezervační systém s množstvím různých doplňkových specifikací (mezizastávky, průjezd konkrétními lokalitami apod.) a propočtem výsledné ceny

CÍL
• Prezentace s galerií fotek interiéru a nápojovým/jídelním lístkem
• Tematický design
• Česká a anglická jazyková verze

CÍL
E-shop s minimalistickým designem
• Systém pro objednávku zboží online včetně online platby
• Uživatelská registrace
• Česká a slovenská jazyková verze

CÍL
• Poutavá prezentace služeb salónu
• Přehled masérek a masérů
• Fotogalerie
• Online chat
• Česká a anglická jazyková verze

CÍL
• Prezentace produktů a služeb
• Minimalistický design

Cíl

 • Prezentace produktů společnosti na evropských trzích
 • Zajištění textového obsahu
 • Anglická a Ruská jazyková verze

Cíl

 • Prezentace luxusní jachty na prodej
 • Pro dosažení maximálního vizuálního dojmu bylo přáním klienta umístit na pozadí video a přidat fotogalerii s minimálním množstvím textu

Čtěte vaše nejčastější otázky a naše odpovědi

MŮŽU PAK SPRAVOVAT SVOJE STRÁNKY?

Vytváříme webové stránky s administrací. Jednoduchý a srozumitelný ovládací panel spolu s vizuálním editorem dovolují měnit, vylepšovat a rozšiřovat stránky i laikovi.

JAKÝ ZVOLIT DESIGN?

Šablonové varianty stojí do 60$. K dispozici máme přes 10 000 profesionálních šablon, které jsme schopni upravit k vaší spokojenosti. Zcela unikátní design stojí od 10.000,- Kč.

JAK DLOUHO BUDU MÍT HOSTING A DOMÉNU ZDARMA?

Při zakázce nad 10 000,- Kč poskytujeme Hosting a doménu jako dárek na jeden rok.

BUDU MÍT PŘÍSTUP KE STRÁNKÁM?

Budete mít vlastní účet se všemi právy administrátora. Vy rozhodujete o tom, jaký obsah se bude na webu nacházet.

KOLIK STOJÍ PODPORA WEBU?

První rok existence webu provádíme menší změny zcela zdarma a pro ty větší nabízíme výhodné ceny na základě domluveného rozsahu.

JSTE SCHOPNI PŘENÉST JIŽ EXISTUJÍCÍ STRÁNKY DO JINÉ PLATFORMY?

Ano, ale cena této služby záleží na velikosti a typu projektu, obraťte se na nás pro přesnější informace.

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>