fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

SEO služby

  • VNITŘNÍ OPTIMALIZACE WEBU
  • TVORBA OBSAHU
  • LINKBUILDING

 

NABÍZÍME VÁM KOMPLEXNÍ SEO UŠITÉ NA MÍRU

NASTAVITELNÝ MĚSÍČNÍ BUDGET

VÝSLEDKY JIŽ BĚHEM PRVNÍCH 3-6 MĚSÍCŮ

Celá problematika SEO se zabývá souladem webu s vyhledávači. Cílem SEO služeb je přizpůsobit a spravovat webové stránky tak, aby je vyhledávače vyhodnotily jako relevantní a zajímavé, a aby je tím pádem zobrazovaly na předních pozicích vyhledávání jako nejlepší odpověď na relevantní dotaz.

Celý proces se skládá z velikého množství dílčích aktivit a procesů, které mezi sebou úzce souvisí a navzájem se ovlivňují.

Nestačí dělat pouze obsah, nebo pouze odkazy! Chcete-li běžet maraton, potřebujete obě nohy a navíc pořádně vytrénované.

Naše služby se proto skládají ze všeho, co má podstatný vliv na růst pozic ve vyhledávání, návštěvnosti obecně a také konverzního poměru.

 

Jaké SEO služby vám můžeme nabídnout?

Výsledkem je:

Kromě SEO služeb vám také nabízíme:

 

Služby na mírů

Každý web je jedinečný a stejně tak i SEO vyžaduje individuální přístup podle aktuálního stavu, tématiky a účelu webu, požadavků klienta a řady vnějších faktorů, mezi které patří zejména konkurence.

Dobrým příkladem je optimalizace e-shopu a jeho propagace. Od obyčejné firemní prezentace se obvykle liší obrovským množstvím stránek. Od toho se odvíjí sestavení odlišného žebříčku priorit a tedy odlišný postup. Pro eshopy hraje velikou roli například systém vyhledávání a filtrace zboží, bezchybné propojení webu s platební bránou, registrace do internetových srovnávačů zboží apod. Pro firemní prezentace služeb budou důležité odlišné věci.

Stejně tak je pro lokální firmy a podnikatele naprosto klíčové cílit na dotazy zahrnující jejich lokalitu (Local SEO).

V oboru se pohybujeme přes 5 let a za uplynulou dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností. Naše praxe je podložena výsledky naší práce, viz. naše reference.

Dokážeme budovat pozice, návštěvnost i konverzi s jakýmkoli typem webu, s jakoukoli tématikou.

 

Průběh spolupráce

Navážete-li s námi spolupráci, provedeme hlubokou SEO analýzu a sestavíme podrobný plán optimalizace webu a linkbuildingové strategie.

Na základě budgetu tento plán každý měsíc postupně implementujeme, počínaje zadáními s nejvyšší prioritou.

Na začátku každého měsíce od nás obdržíte podrobný report za uplynulý měsíc spolu s fakturou pro měsíc nadcházející.

Doporučený budget

Prvním krokem je provedení základní SEO analýzy, která nám poskytne představu o přednostech a slabinách vašeho webu. Na základě výsledků analýzy vám navrhneme doporučený měsíční budget, pomocí kterého bychom měli být schopni vyhovět vašim požadavkům (dosažení pozic v určitém čase).

Kolik se rozhodnete do SEO investovat je pouze na vás.

Je to jednoduché! Čím více financí máme k dispozici, tím více času můžeme trávit optimalizováním vašeho webu a budováním jeho autority. S větším rozpočtem můžeme také publikovat více článků na lepších doménách a nakupovat více kvalitnějších odkazů.

Rychlost růstu pozic a konverze je tedy přímo úměrná výši vašeho investovaného budgetu.

Minimální měsíční budget: 10.000Kč

Flexibilita

Na správu webových stránek už někoho máte, akorát se nevyzná v SEO?

Máte k dispozici vlastní copywritery nebo linkbuildery a jediné co vám schází je agentura, která by všechno koordinovala?

Žádná z těchto situací pro nás není žádnou překážkou!

Pro implementaci změn na webu a tvorbu optimalizovaných textů a odkazů vám rádi poskytneme technická zadání a váš budget investujeme do aktivit, které nemáte zajištěny.

 

Výsledky

Za výsledky považujeme dosažení vytyčených pozic a v důsledku toho růst návštěvnosti. Bez konverze by však návštěvnost neměla smysl, a proto se zabýváme i přívětivostí prostředí webu a jeho celkovou schopností udržet potenciálního zákazníka na webu, vyhovět mu a motivovat ho k uskutečnění požadované akce.

Garance

Téměř všichni se nás neustále ptají, jakou jim můžeme poskytnou garanci na SEO. Ve skutečnosti není možné s přesností garantovat konkrétní pozice webu ve vyhledávání za určitý finanční obnos nebo v určitém čase.

Berte na vědomí, že vyhledávače mají vlastní hlavu a my se jim pouze můžeme snažit mazat med kolem úst.

První výsledky

První známky růstu pozic lze očekávat během prvních 3-6 měsíců spolupráce.

Proč ne třeba už po prvním měsíci? Není to zcela vyloučeno, avšak i z tohoto hlediska si vyhledávače dělají co chtějí. Přesněji je to ovlivněno indexací nového obsahu, nové struktury webu, nových zpětných odkazů atd.

Obecně se dá říci, že čím více konkurenční prostředí, tím delší dobu trvá, než se dostaví první slušný výsledek.

Obrovskou roli hraje samozřejmě i stav webu a aktuálních pozic, které máme přimět k růstu. Pokud se s webem nenacházíte ani na prvních pěti stránkách vyhledávání, není web vůbec zaindexován nebo je penalizován, měli byste být ochotni na výsledky čekat o to déle.

Dalším důležitým vnějším faktorem, který neovlivníme, jsou vaši konkurenti. Pokud se někteří z nich rozhodnou přiložit pod kotel a začnou měsíčně do SEO investovat obrovské peníze, jen těžko můžete očekávat, že obsadíme lepší pozice než oni.

Můžete se však spolehnout, že uděláme vše co je v našich silách, abychom z vašeho webu udělali výkonný propagační nástroj. Váš úspěch je naše reputace!

Pro laika může být SEO komplikovanou disciplínou, čehož jsme si vědomi a jsme vám proto kdykoli k dispozici.

Máte li zájem o nabídku některých našich služeb, kontaktujte nás!

#Hashtagy

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>