fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

SEO Analýza

  • ANALÝZA WEBU A ODKAZOVÉHO PROFILU
  • ANALÝZA PRODUKTU
  • ANALÝZA DOTAZŮ CÍLOVÉ SKUPINY
  • PRŮZKUM KONKURENTŮ

 

ZÍSKEJTE OD NÁS PODKLADY PRO OPTIMALIZACI VAŠEHO WEBU

VÝPIS VŠECH CHYB A NEDOSTATKŮ SPOJENÝCH S BUDOVÁNÍM POZIC VE VYHLEDÁVÁNÍ A KONVERZÍ

INSTRUKCE A DOPORUČENÍ PRO JEJICH NÁPRAVU

NÁVOD PRO TVORBU OPTIMALIZOVANÉHO OBSAHU

Pomocí SEO analýzy lze zjistit, do jaké míry vaše webové stránky vyhovují algoritmům internetových vyhledávačů (Google, Seznam…). Odhalíte tak většinu předností i nedostatků spojených s pozicemi webu ve vyhledávání, s návštěvností obecně i konverzním poměrem. Jinými slovy jde o audit konkurenceschopnosti na poli online podnikání.

Analýza SEO je nedílnou součástí celku zvaného jednoduše SEO, který má za úkol web optimalizovat pro vyhledávače (aby byl web dohledatelný - nejlépe na první stránce výsledků vyhledávání).

 

Smysl SEO Analýzy

  • Identifikace příčin nízké návštěvnosti
  • Identifikace problémů spojených s nízkou konverzí
  • Identifikace příčin poklesu či stagnace pozic ve výsledcích vyhledávání

 

Co zahrnuje naše analýza webových stránek

Výhody profesionální SEO auditu

K provedení podrobné analýzy webu jsou zapotřebí odborné znalosti a zkušenosti, aktuální přehled o problematice SEO a speciální webové nástroje. Nezkušený správce webu by nad analýzou webových stránek z hlediska SEO strávil i několik týdnů, či měsíců. Výsledek by navíc nemusel být zcela korektní a většina lidí by netušila, co znamená a jak s ním mají naložit.

Algoritmy internetových vyhledávačů se neustále vyvíjejí, a proto je vždy lepší přenechat tento proces na odbornících, kteří se aktivně angažují v oboru a vědí, jakým způsobem postupovat, jakým dílčím výsledků SEO analýzy přikládat malý či velký význam, jak vypracovat plán změn a jak jej implementovat.

Jak je již uvedeno výše, důvodů k častému vyhodnocování přehledu o vnitřním nastavení webu a jeho efektivitě (a následné optimalizaci) je hned několik. Firmy a podnikatelé, kterým mají jejich webové stránky vydělávat peníze, si proto obvykle nechávají vést SEO správu od profesionálů.

 

Cena SEO analýzy webu

10.000,- Kč

Analýzu pro vás vyhotovíme již během 7-10 pracovních dnů!

Těm, kteří se s námi rozhodnou navázat dlouhodobou spolupráci v rámci našich SEO služeb, poskytujeme SEO analýzu zcela zdarma!

 

Chcete zjistit, jak profesionálně optimalizovat váš web?

Vysvětlíme vám, co je potřeba udělat, jak a také proč!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>