fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

Lokální SEO marketing

  • OPTIMALIZACE WEBU PRO LOKÁLNÍ FIRMY A PODNIKATELE
  • BUDOVÁNÍ POZIC VE VYHLEDÁVÁNÍ PRO ÚZEMNĚ SPECIFIKOVANÉ DOTAZY

 

PŘIVEDEME NA VÁŠ WEB RELEVANTNÍ CÍLOVÉ ZÁKAZNÍKY

ZVÝŠÍME VÁŠ KONVERZNÍ POMĚR

SNÍŽÍME VAŠE NÁKLADY NA SEO

Internet používá v dnešní době téměř každý a návštěva firemních webových stránek je naprosto běžným postupem potenciálního zákazníka. Existence webových stránek však nemá význam, pokud je nikdo nenajde.

Specifikace cílové skupiny a nasazení odpovídající  propagace jsou pro podnikání klíčové. Na internetu to v rámci samotného lokálního SEO funguje na stejném principu.

V případě firem s velkou působností je to snadné. Pro e-shop s elektronikou s mnoha prodejnami a rozvozem po celé ČR se hodí cílit na obecná klíčová slova a propagovat web na všech stránkách, které souvisejí s tématikou.

Pokud jde ale o firmu s omezenou lokální působností (koupaliště, hotel, autoservis, …), stejná strategie by se v žádném případě nevyplatila.

 

V čem tedy spočívá lokální SEO?

Lokální SEO je důkladným provázáním webu s určitou lokalitou. Jde především o nasazení konkretizovaných klíčových slov zahrnující názvy měst, krajů apod., ale také o intenzivní lokální Linkbuilding.

Cílem je ukázat váš web lidem, kteří vyhledávají váš produkt ve vaší lokalitě a neplýtvat tím pádem časem a financemi pro budování pozic pro obecné, konkurenční dotazy, pro které váš web není relevantní odpovědí.

Výsledkem je rychlejší dosažení relevantnějších výsledků jako po stránce návštěvnosti, tak i samotné konverze.

I s menším objemem financí investovaných do SEO je možné docílit velmi slušných výsledků.

 

Investujte s námi do budování pozic ve vyhledávání pro relevantní dotazy!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>