fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

SEO Ostrava - Budování Návštěvnosti a Konverze

Máte-li své webové stránky nehledě na to, jestli bydlíte v hlavním městě nebo ne, a zajímáte se o jejich návštěvnost a výdělečnost, možná jste se již dočetli, že agentur a specialistů věnujících se SEO Ostrava nabízí poměrně veliké množství.

Pravdou však je, že každá dobrá agentura dokáže provést efektivní optimalizaci webu odkudkoliv a pro kohokoliv.

Tak jako poptávek i nabídek neúprosným tempem přibývá a bez kvalitního webu s vysokou návštěvností dnes nikdo moc zákazníků nezíská – to je důvod, proč se naše společnost věnuje optimalizaci webových stránek, linkbuildingu a tvorbě obsahu.

I přesto, že sídlíme v hlavním městě, v žádném případě to neznamená, že se zaměřujeme pouze na SEO v Ostrave. Vybudovat vám přední pozice ve výsledcích vyhledávání a navýšit konverzní poměr dokážeme bez ohledu na to, odkud jste a jaký je váš produkt a pole působnosti.

Hledáte seriózní SEO odborníky v Ostrave, se kterými byste se mohli nezávazně poradit?

Právě na takové jste narazili!

 

Bezplatná Analýza Webu a Konzultace

Návštěvnost a procenta konverze jsou čísla, která by měla zajímat každého majitele firemní prezentace, e-shopu nebo jakéhokoliv jiného komerčního webu.

U nás můžete zdarma získat základní SEO analýzu a následnou konzultaci stavu vašeho webu. Získáte tak představu o nedostatcích a možnostech jejich řešení.

 

SEO analýza se skládá z analýzy:

  • Webu
  • Produktu a obchodní strategie
  • Klíčových slov
  • Konkurence

 

Analýza webu zahrnuje kontrolu:

  • Webového obsahu
  • Funkcí
  • Struktury stránek a vnitřního odkazování
  • Odkazového profilu
  • Kódování a nastavení

 

Seznámit se s detaily vašeho produktu a vašimi konkurenty je naprosto nezbytné pro pochopení vaší marketingové strategie. S ohledem na charakter a pozadí vašeho projektu dokážeme sladit naši strategii s tou vaší.

Výsledek analýzy a návrh na optimalizaci webu s vámi prokonzultujeme a vše vám vysvětlíme - obeznámíme vás se vším, co je na webu potřeba upravit, změnit, odebrat nebo naopak přidat, a jakým způsobem budeme budovat zpětné odkazy.

 

SEO Ostrava – Rychlý Růst Pozic

Navrhneme vám doporučený měsíční budget, pomocí kterého budeme schopni dosáhnout vámi požadovaných výsledků.

Jak rychle budeme postupovat však závisí čistě na vás. Přesněji řečeno, je čistě na vás, jakou částku se rozhodnete do optimalizace každý měsíc vložit.

Budování pozic, návštěvnosti a konverze není jednorázová záležitost. Vše vyžaduje svůj čas a pravidelnou aktivitu.

Na základě analýzy vytvoříme plán aktivit, který postupně každý měsíc implementujeme. Čím větší budget máme k dispozici, tím více času trávíme péčí o váš web.

Minimální měsíční budget začíná již na 10.000 Kč!

 

SEO Optimalizace v Ostrave – Topranker.cz

Každý projekt je pro nás jedinečným, a proto se všem věnujeme s individuální péčí.

Pokud máte vlastního správce webu, programátory, copywritery nebo linkbuildery, nastavíme spolupráci tak, abychom mohli web rozvíjet ruku v ruce s vašimi vlastními zaměstnanci či dalšími zúčastněnými agenturami.

Jsme však schopni postarat se o váš web z hlediska SEO zcela samostatně.

Firem provádějících optimalizaci webů Ostrava skýtá hned několik a my se od nich snažíme odlišit především férovým jednáním a transparentností výsledků.

Díky podrobnému měsíčnímu reportingu a sledování pohybu pozic pro jednotlivá klíčová slova s námi budete mít neustálý přehled o tom, jakým způsobem jsme naložili s vaší investicí a jaký měla efekt.

Je plně v našem zájmu, abyste rozuměli tomu, co pro vás budeme vykonávat. Kdykoliv si nebudete s něčím jisti, můžete se na nás bez obav obrátit a zeptat se – rádi vám vše vysvětlíme.

 

Máte zájem o bezplatnou analýzu a nabídku našich služeb?

Kontaktovat nás můžete kdykoli!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>