Hodnocení spolupráce

Co o nás říkají klienti

photo+

Naše firma provozuje více internetových obchodů. U některých z nich se nám zdály tržby nic moc, měly spíše klesající trend. Zhruba po půl roce spolupráce s Topranker se vše otočilo!

Aleš Hlaváček Majitel eshopu Trendo.cz

ufland

Dobrý den, jmenuji se Michael, jsem majitelem dvou parkovišť v Praze na Ruzyni. S Topranker.cz spolupracujeme už přes dva roky, spravují pro mne troje webové stránky i cílenou PPC reklamu. Zaměstnanci jsou zodpovědní a spolehliví – je znát, že je „hlad“ po práci žene vpřed. Komunikace s nimi byla vždy nad očekávání pozitivní a hlavně okamžitá. Ačkoliv se nám při spolupráci vyskytlo několik horkých chvilek, vše se nakonec zvládlo beze stresu a diplomaticky. Konečným výsledkem byl vždy růst návštěvnosti a vzkvétající obchod. Je také třeba říci, že cena poskytovaných služeb rozhodně odpovídá kvalitě. Jednoznačně doporučuji.

Michael Ufland Majitel parkoviště Fajn-Parking

takajan

Dobrý den! Jmenují se Aleksandr. Jsem majitelem cestovní kanceláře TOURS-VIP s.r.o. Rád bych doporučil profesionalní tým Topranker.cz těm, kteří si přejí zlepšit výkon své firmy. S Topranker.cz máme výborné zkušenosti. Pracují rychle, čistě a od srdce. Diky Topranker.cz jsme v kratké době dosáhli skvělých výsledků.

Alexandr Takadzjan Majitel cestovní kanceláře TOURS-VIP s.r.o.

sofia

Jsem velice spokojená s prací odvedenou Maxem. Rychle vytvořil profesionální webové stránky za přijatelnou cenu. Mohu doporučit služby této firmy. Dále budu využívat SEO služby zaměřené na ČR a zahraničí.

Mgr. SOFIA ZVYAGELSKAYA jednatel společnosti SO&co s.r.o.

artem

Děkuji za tvorbu mých webových stránek! Jsem rád, že jsem vás našel a svěřil vám tento úkol. Kluci v týmu pracují sehraně a vyslechli si veškerá má přání. V průběhu tvorby webu se naskytlo hodně úprav, které byly provedeny vždy s obratem. Jak se ukázalo, jsem dost náročný klient a proto Maxovi věnuji osobní poděkováni za jeho trpělivost a porozumění. Po dokončení tvorby a předání webu mi kluci pomohli zorientovat se v administraci webu a rychle reagovali na moje prosby a dotazy. Pokud se naskytne vhodná příležitost, Topranker.cz vždy doporučím.

Artem Danylov Svatební fotograf v Praze

dmitrijev

Děkuji týmu Topranker.cz za pomoc s tvorbou eshopu S-FASHION.CZ. Práce je provedena na profesionální úrovni a to za velmi krátkou dobu. Kromě profesionálního přístupu Maksyma chci obzvlášť podtrhnout jeho nekonečnou trpělivost a loyalitu při komunikaci s klientem. V tuto chvíli máme naplno rozjetou práci ohledně propagace eshopu. Samozřejmě jsme tento úkol svěřili týmu Topranker.cz a jsme si naprosto jisti dobým výsledkem. Doporučujeme Topranker.cz.

Mikhail Dmitriev Majitel eshopu S-fashion

kornelia

Kluci, velice vám děkuji za odvedenou práci! Nakonec vznikl fakt „hustej“ web. Okamžitě mi začali volat zákazníci, což svědčí o tom, že zrovna můj web obsadil ve vyhledávaní první pozice. A pokud lidé volí můj web, znamená to, že svojí práci jste odvedli perfektně. Ještě jednou děkuji.

Kornelia Manažerka EU-pass.ru

1

V roce 2014 nám firma Topranker.cz pomohla s rozvojem našich webových stránek www.delarbohemia.cz. Výsledek je dobrý, a to i vzhledem k řadě nečekaných problémů, které vyřešili poměrně rychle. S naším webem jsme teď spokojení. Podle všeho je celkově lepší a uživatelsky vyhovující. Děkujeme společnosti Topranker.cz s.r.o. za odvedenou práci!

Romanjyk Nikolay Generální ředitel Delar Bohemia s.r.o

mikulik

Topranker.cz? Spolupracujeme s touto firmou několik měsíců. Přístup je profesionální, jednání a realizace probíhá rychle a výsledky splňují naše představy. Topranker.cz jsem doporučil už několika známým a ohlasy byly vždy pozitivní.... Určitě budu doporučovat dál.

MUDr. Martin Mikulík Ředitel soukromé gynekologické ordinace

ylia

Chtěli bychom moc poděkovat týmu profesionálů z Topranker.cz, kteří od základu „překopali“ naše webové stránky jak po grafické, tak i obsahové stránce, vše s naprostým přehledem. Jimi spravovaná marketingová kampaň nás taktéž dlouhodobě udržuje na vrcholu vyhledávačů. Tým Topranker.cz je velice vstřícný, pracovitý a kreativní – rozhodně nebyla nikdy nouze o nové nápady, které fungují. Sečteno a podtrženo, rozhodně doporučujeme. A ještě jednou díky za dobře odvedenou práci!

Julie Manažerka kosmetického autoservisu United-C

2

Dobrý den, moc děkuji vašemu týmu za kvalitu a rychlost odvedené práce při tvorbě webu mé společnosti. Fakt, že bylo díky vám možné přenést pouhý nápad do reality, mě upřímně potěšil a to, že má přání byla vždy přijata profesionálně a s pochopením udělalo z naší spolupráce bez nadsázky radost. Doufám, že tento projekt nebyl naším posledním.

E. I. Burladian Generální ředitel Avinion s.r.o.

dowden
I've resorted to the help of Topranker.cz and have no regrets.

Topranker.cz is a team of professionals. They are incredibly supportive and creative with a great visual and technical sensibility and very patient in allowing the process to unfold organically. I continue to work with Topranker.cz and recommend them with the utmost confidence.

Marina Dowden Majitelka Jazykové Školy Anglo.cz

elena

Společnost Topranker.cz v rámci uzavřené smlouvy zajistila tvorbu webu inženýrské společnosti EM PT s.r.o.. Práce byla odvedena v plném rozsahu a předání hotového projektu proběhlo v rámci předem stanoveného termínu v souladu s námi uzavřenou smlouvou. V průběhu plnění svých povinností společnost Topranker.cz rychle a profesionálně zvládala zajistit stanovené úkoly s maximálním ohledem na naše představy. Chceme podtrhnout profesionální přístup představitele společnosti Maksyma Kovryhina při plnění stanovených cílů. Je to zkušený specialista, který se zaměřuje na dosažení výsledků. Web naší společnosti, vytvořený společnosti Topranker.cz, zvýšil počet klientů, partnerů a tržeb naší společnosti. Spoléháme do budoucna na oboustranně výhodnou a efektivní spolupráci. S pozdravem,

Elena Kotiashova Ředitelka oddělení zásobování EM PT s.r.o.

number

Mnohokrát děkujeme společnosti Torpanker.cz. Spolupracujeme s nimi už téměř rok a již během prvních pár měsíců jsme zpozorovali vynikající výsledky. Skvělý personál, rozumná cena a značná flexibilita při řešení všech záležitostí. Jsou našimi spolehlivými partnery ve vývoji našeho on-line podnikání. Plánujeme s nimi spolupracovat i nadále a to v rámci všech našich budoucích online projektů.

Egor Manažer Number One Massage

Další hodnocení našich klientů můžete nalézt u našeho firemního profilu na Googlu, Seznamu, Facebooku nebo na Zlatých stránkách

Naši současní a bývalí klienti

Přihlášení do zpravodaje