Naše reference

Náš firemní profil s dalšími klientskými recenzemi můžete najít také například na FacebookuZlatých stránkáchGooglu nebo na Firmách.cz.

Artem Jasan

Majitel Faust Bar

Společnost Topranker pro nás vytvořila krásnou webovou prezentaci našeho baru v Praze, na kterou jsme velmi hrdí.
Moc se mi líbil individuální přístup, kdy jsme spolu probrali všechny naše přání včetně několika "sporných bodů".
Design stránek je vynikající: lakonický, originální a nezapomenutelný. Pokud nevěříte, běžte se podívat.
Také se mi líbí, že stránka je pravidelně spravovaná.
Rozhodně nepřeháním, kdy po zvážení různých faktorů mohu prohlásit, že Topranker je nejlepší společností v České republice.
Vřelé díky za vaši trpělivost a za váš profesionální přístup.

Ing. Dilip Kumar Sarkar

Spolumajitel restaurace Spice India a Malá India

Vřele doporučujeme Topranker.cz. Naše webové stránky vytvořili v dohodnutém deadlinu a vysoké nároky na kvalitu dokázali splnit. Díky tomu jsou návštěvníci našeho webu schopni jednoduše objednávat, což je velmi důležitý faktor. Jde o tým skvělých lidí, se kterými se výborně spolupracuje, protože jsou za každých okolností nápomocni. Zkuste to s nimi a uvidíte rozdíl oproti jiným agenturám!

Aleš Hlaváček

Majitel e-shopu Trendo.cz

Naše firma provozuje několik internetových obchodů. U některých z nich se nám zdály tržby nic moc, měly spíše klesající trend. Zhruba po půl roce spolupráce s Topranker se vše otočilo!

MUDr. Martin Mikulík

Ředitel soukromé gynekologické ordinace

Topranker.cz? Spolupracujeme s touto firmou několik měsíců. Přístup je profesionální, jednání a realizace probíhá rychle a výsledky splňují naše představy. Topranker.cz jsem doporučil už několika známým a ohlasy byly vždy pozitivní… Určitě budu doporučovat dál.

PAVEL JANDA

Jednatel společnosti Auronovus s.r.o.

Dosavadní spolupráci s Toprankerem hodnotím velmi pozitivně. Stručně vyjádřeno: rychlost, vstřícnost, flexibilita. Pánové vytvořili zajímavou webovou prezentaci naší společnosti. Nechali jsme si poradit co se obsahu a vzhledu týče a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Mohu vřele doporučit dalším klientům.

SIMO EL KHIYATI

TripMagik.com

Doporučujeme tuto online marketingovou agenturu. Měli jsme štěstí, že jsme s nimi mohli spolupracovat na tvorbě naší webové stránky pro transfery. Rychlá komunikace a přátelský přístup. Podpora 10/10.

ALINA LISOVSKAYA

Jednatel International Business Institute s.r.o.

Děkuji týmu Topranker za vynikající práci odvedenou za více než rozumné peníze. Pro naši společnost jsme díky nim získali 2 skvělé webové stránky. Profesionální tvůrčí práce. Klientský přístup je na úrovni. Spolupracujeme s nimi i nadále.

DARIA RADCHENKO

Kosmetický salon Radchenko Permanent Cosmetics

S TopRanker spolupracuji na doporučení. Potřebovala jsem vytvořit a propagovat web pro mé kosmetické studio. A mojí volby jsem nikdy nelitovala. Práce je dobře koordinovaná, každý detail je realizován s pečlivostí a texty jsou napsány dokonale - přesně tak, jak jsem chtěla.

Líbí se mi jejich přístup ke klientům. Naslouchají všem mým přáním a připomínkám, které ale vznikají jen vzácně a jejich řešení probíhá velmi rychle.

Spokojení zákazníci a prosperita! Jsem ráda, že s vámi spolupracuji!

SAMUEL MULLER

Prodejce motorových jachet

Pokud také hledáte kvalitní, flexibilní služby na míru a spolehlivost, plavte se s TopRankery! Vybrali jsme si je pro vytvoření moderní, atraktivní stránky určené pro prodej naší lodi a nelitujeme toho! Motorové jachty jsou stavěny s precizností a velikým nasazením. Když jsme se rozhodli spolupracovat s Topranker, žádali jsme od nich, aby k tvorbě naší prezentace přistupovali stejně. Z hlediska profesionality a dodržování slibů překonali naše očekávání.

Michael Ufland

Majitel parkoviště Fajn-Parking

Jmenuji se Michael a jsem majitelem dvou parkovišť v Praze na Ruzyni. S Topranker.cz spolupracujeme už přes dva roky. Spravují pro mne troje webové stránky i cílenou PPC reklamou. Jsou zodpovědní a spolehliví – je znát, že je „hlad“ po práci žene vpřed. Komunikace s nimi byla vždy nad očekávání pozitivní a hlavně okamžitá. Ačkoliv se nám při spolupráci vyskytlo několik horkých chvilek, vše se nakonec zvládlo diplomaticky a beze stresu. Konečným výsledkem byl vždy růst mé návštěvnosti a vzkvétající byznys. Je také třeba říci, že cena poskytovaných služeb rozhodně odpovídá kvalitě. Jednoznačně doporučuji.

VYDĚLÁVAT VÍCE WEBOVÝMI STRÁNKAMI MŮŽETE I VY!

Zaujaly vás naše reference a uvažujete o navázání spolupráce? Napište nám a zeptejte se, co pro vás můžeme udělat! Nabídku sestavujeme každému na míru, přesně podle vašich potřeb a cílů, kterých chcete dosáhnout.