Naše reference

Náš firemní profil s dalšími klientskými recenzemi můžete najít také například na FacebookuZlatých stránkáchGooglu nebo na Firmách.cz.

Artem Jasan

Artem Jasan

Majitel Faust Bar

Společnost Topranker pro nás vytvořila krásný site bar na který jsme velmi hrdí.
Moc se mi líbil individuální přístup, kdy jsme spolu probrali všechny naše přání včetně několika „sporných bodů“.
Design stránek je vynikající: lakonický, originální a nezapomenutelný. Pokud nevěříte, běžte se podívat.
Také se mi líbí, že stránka je pravidelně spravovaná.
Rozhodně nepřeháním, kdy po zvážení různých faktorů mohu prohlásit, že Topranker je nejlepší společností v České republice.
Vřelé díky za vaši trpělivost a za váš profesionální přístup.

Ing. Dilip Kumar Sarkar

Ing. Dilip Kumar Sarkar

Spolumajitel restaurace Spice India a Malá India

Vřele doporučujeme Topranker.cz. Naše webové stránky vytvořili v dohodnutém deadlinu a vysoké nároky na kvalitu dokázali splnit. Díky tomu jsou návštěvníci našeho webu schopni jednoduše objednávat, což je velmi důležitý faktor. Jde o tým skvělých lidí, se kterými se výborně spolupracuje, protože jsou za každých okolností nápomocni. Zkuste to s nimi a uvidíte rozdíl oproti jiným agenturám!

Aleš Hlaváček

Aleš Hlaváček

Majitel e-shopu Trendo.cz

Naše firma provozuje několik internetových obchodů. U některých z nich se nám zdály tržby nic moc, měly spíše klesající trend. Zhruba po půl roce spolupráce s Topranker se vše otočilo!

MUDr. Martin Mikulík

MUDr. Martin Mikulík

Ředitel soukromé gynekologické ordinace

Topranker.cz? Spolupracujeme s touto firmou několik měsíců. Přístup je profesionální, jednání a realizace probíhá rychle a výsledky splňují naše představy. Topranker.cz jsem doporučil už několika známým a ohlasy byly vždy pozitivní… Určitě budu doporučovat dál.

PAVEL JANDA

PAVEL JANDA

Jednatel společnosti Auronovus s.r.o.

Dosavadní spolupráci s Toprankerem hodnotím velmi pozitivně. Stručně vyjádřeno: rychlost, vstřícnost, flexibilita. Pánové vytvořili zajímavou webovou prezentaci naší společnosti. Nechali jsme si poradit co se obsahu a vzhledu týče a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Mohu vřele doporučit dalším klientům.

SIMO EL KHIYATI

SIMO EL KHIYATI

TripMagik.com

Doporučujeme tuto online marketingovou agenturu. Měli jsme štěstí, že jsme s nimi mohli spolupracovat na tvorbě naší webové stránky pro transfery. Rychlá komunikace a přátelský přístup. Podpora 10/10.

Alina Lisovskaya

ALINA LISOVSKAYA

Jednatel International Business Institute s.r.o.

Děkuji týmu Topranker za vynikající práci odvedenou za více než rozumné peníze. Pro naši společnost jsme díky nim získali 2 skvělé webové stránky. Profesionální tvůrčí práce. Klientský přístup je na úrovni. Spolupracujeme s nimi i nadále.

DARIA RADCHENKO

DARIA RADCHENKO

Kosmetický salon Radchenko Permanent Cosmetics

S TopRanker spolupracuji na doporučení. Potřebovala jsem vytvořit a propagovat web pro mé kosmetické studio. A mojí volby jsem nikdy nelitovala. Práce je dobře koordinovaná, každý detail je realizován s pečlivostí a texty jsou napsány dokonale – přesně tak, jak jsem chtěla.

Líbí se mi jejich přístup ke klientům. Naslouchají všem mým přáním a připomínkám, které ale vznikají jen vzácně a jejich řešení probíhá velmi rychle.

Spokojení zákazníci a prosperita! Jsem ráda, že s vámi spolupracuji!

SAMUEL MULLER

SAMUEL MULLER

Prodejce motorových jachet

Pokud také hledáte kvalitní, flexibilní služby na míru a spolehlivost, plavte se s TopRankery! Vybrali jsme si je pro vytvoření moderní, atraktivní stránky určené pro prodej naší lodi a nelitujeme toho! Motorové jachty jsou stavěny s precizností a velikým nasazením. Když jsme se rozhodli spolupracovat s Topranker, žádali jsme od nich, aby k tvorbě naší prezentace přistupovali stejně. Z hlediska profesionality a dodržování slibů překonali naše očekávání.

Michael Ufland

Michael Ufland

Majitel parkoviště Fajn-Parking

Jmenuji se Michael a jsem majitelem dvou parkovišť v Praze na Ruzyni. S Topranker.cz spolupracujeme už přes dva roky. Spravují pro mne troje webové stránky i cílenou PPC reklamou. Jsou zodpovědní a spolehliví – je znát, že je „hlad“ po práci žene vpřed. Komunikace s nimi byla vždy nad očekávání pozitivní a hlavně okamžitá. Ačkoliv se nám při spolupráci vyskytlo několik horkých chvilek, vše se nakonec zvládlo diplomaticky a beze stresu. Konečným výsledkem byl vždy růst mé návštěvnosti a vzkvétající byznys. Je také třeba říci, že cena poskytovaných služeb rozhodně odpovídá kvalitě. Jednoznačně doporučuji.

VYDĚLÁVAT VÍCE WEBOVÝMI STRÁNKAMI MŮŽETE I VY!

Zaujaly vás naše reference a uvažujete o navázání spolupráce? Napište nám a zeptejte se, co pro vás můžeme udělat! Nabídku sestavujeme každému na míru, přesně podle vašich potřeb a cílů, kterých chcete dosáhnout.