NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

Topranker recenze

Náš firemní profil a další klientské recenze můžete najít také například na FacebookuZlatých stránkáchGooglu nebo na Firmách.cz.

Ing. Šulc Marek

Eurobydleni.cz

Jak jste nás našli?
Na google.com jsme si vyhledali ve fulltextu klíčové slovo "SEO optimalizace". Na základě výsledků hledání jsme vynechali všechny placené reklamní odkazy a ponechali pouze běžné/přirozené výsledky. Prošli jsme max. první 3 stránky výsledků. Z těchto jsme vyškrtali všechny velké agentury nebo příliš známé, a to zejména kvůli předpokládané ceně. Poté nám zbylo cca 10 vhodných výsledků. Všech 10 jsme oslovili emailem, kde jsme popsali náš problém a počkali si na odpovědi. Zda problém vidí a zda ho umí vyřešit a mají zájem spolupracovat. Na základě odpovědí nám zbyly 3 společnosti. S každou jsme se osobně sešli a ve finále se rozhodli pro společnost Topranker.

Proč jste si vybrali právě nás?

Žádnou z oslovených společností jsme dopředu vůbec neznali. Byl to pro nás risk, koho si vybrat. Vybrali jsme si Topranker z mnoha důvodů. Ten nejzásadnější byl, že jsme plánu Toprankeru nejvíce věřili. Byli jednoduše schopni pojmenovat problém a nastínit řešení. Navíc si myslím, že hodně dělala určitá míra empatie, skromnosti, rozvahy a slušnosti v projevu.

S čím jste potřeboval pomoci?

Měli jsme dlouhodobý problém s klesající návštěvností, který byl spojený s přechodem na responzivní verzi a původní SEO agenturou. Potřebovali jsme ukončit pokles v návštěvnosti a vrátit se na naše původní pozice, případně je překročit.

Jakých našich služeb jste využili?

Chtěli jsme po společnosti Topranker skutečně jen klasické SEO, tj. on/off page faktory. Nechtěli jsme SEM, PPC nebo soc. sítě. Faktem je a s tím počítejte, že chyba je vždy na Vaší straně. Spousta chyb se skrývá v drobných detailech. Nebojte se podstoupit všechny změny, a to velmi důsledně. Důvěřujte aplikovaným změnám.

Jakých výsledků jste díky naší pomoci dosáhli?

Nikdy u klasického SEO nečekejte změnu ihned. Spíše ji můžete očekávat až po několika měsících. Měli jsme jakési svoje interní představy, jak by změna měla vypadat. Spolupráce a starost o SEO vedlo k několikanásobnému zvýšení návštěvnosti přirozenou cestou. Společnost Topranker splnila naše představy beze zbytku a dokonce je i překročila, a to navíc s finančním budgetem, který od nás měla.

Jak jste s formou spolupráce a dosaženými s výsledky spokojeni?

Ano, jsme spokojeni, proto píšu tuto recenzi. Forma, spolupráce a výsledky jsou výborné.

Co považujete za pro Vás nejpřínosnější faktor spolupráce s námi?

Komunikace a výsledný efekt, to se nedá nijak obejít.

Pro koho jsou podle Vás naše služby vhodné a jakým lidem je můžete doporučit?

Pro kohokoliv, kdo má na mysli výkon v poměru s cenou a myslí to se svým projektem vážně. Pokud nemáte statisíce nazbyt, svěřte se do rukou společnosti Topranker. I ekonomicky úsporným budgetem dosáhnete velmi dobrých výsledků.

EVGENIYA ENGELOVA

Eurotour Gorup s.r.o.

U Topranker jsme objednali vytvoření jednostránkové Landing Page, která měla prezentovat naši nabídku vzdělávání zahraničních studentů v České republice. Vytvoření webu trvalo delší dobu, než jsme očekávali, protože v průběhu vytváření stránek jsme se nakonec rozhodli pro spoustu změn, ale všechny úpravy byly provedeny pohotově. Ochotně s námi komunikovali a poradili si se všemi našimi požadavky. Jsme vděční za kvalitu odvedené práce a doporučujeme tuto společnost každému, kdo potřebuje vytvořit webové stránky za účelem prezentace služeb! Jste profesionálové. Děkujeme!

Julia Vovk

tým TATO GROUP

Objednala jsem si vytvoření webu (e-shop s domácími potřebami tatogroup.com) od kluků z TopRankeru. Rychle se se vším vypořádali a s ničím nezdržovali. Šlo mi hlavně o funkcionalitu, než o design. Ještě předtím jsem měla hodně různých zkušeností s jinými web developery v Praze. Cena a průběh pro mne byly velmi příznivé. Až do dnešního dne v žádném směru nelituji toho, že jsem si vybrala TopRanker, kde pracují rychle a efektivně. Co je pro mne rovněž důležité je to, že poskytují rok bezplatné podpory pro řešení malých a naléhavých úprav. Jsem s nimi i nadále v kontaktu a je na ně spoleh. Mockrát děkuji.

Dr. Natalia Denisova, PhD

Viceprezidentka a hlavní manažerka Medical Pharma Services s.r.o.

Jménem naší společnosti bych vám ráda poděkovala vytvoření našeho webu a unikátního designu.

Jsme velmi spokojení jak s průběhem spolupráce, tak i se samotnou výslednou podobou webu.

Od našich klientů jsme již od prvního momentu začali dostávat pozitivní ohlasy ohledně vzhledu a uživatelské přívětivosti webu.

Celkově jsme velmi spokojeni a těšíme se na vzájemnou budoucí spolupráci s vámi. Můžete se spolehnout na to, že Topranker.cz budeme v otázce tvorby webových stránek vřele doporučovat.

Dominik Kratochvíl

Abauto.cz - Autobazar

Ve chvíli, když jsem zjistil, že můj současný správce a tvůrce mého webu z neznámých důvodů moje stránky "vypnul" a přestal komunikovat, musel jsem rychle sehnat náhradu.
Oslovil jsem mnoho firem tvořící stránky, ale jako jediná se mi ozvala firma Topranker.cz.
Komunikace byla výborná a během pár dnů jsem měl nové stránky dle mých přestav.
Při rozhodování komu zadat tvorbu dalších stránek pro rozvoj mého podnikání neváhal jsem ani na chvíli komu tu práci svěřím ? .
Slovy: Klasika... Když dva dělají totéž, není to totéž. Tuto firmu mohu jen doporučit.

Kateřina Tarková

Exit Door s.r.o. - Únikové hry

Pátráte po nejziskovějších metodách propagace vaší společnosti? Pak jste na správném místě! Investovali jsme do zlepšení organických pozic a také optimalizace placených inzerátů a z našeho pohledu dosáhl Topranker těch nejlepších možných výsledků. A to navíc za velmi rozumné peníze a na výsledky jsme nemuseli čekat dlouho. Je to ten typ spolupráce, kdy jste si naprosto jistí, že se vám investované prostředky vrátí v maximální možné míře. Děkujeme a těšíme se na další budoucí spolupráci!

Artem Jasan

Majitel Faust Bar

Společnost Topranker pro nás vytvořila krásnou webovou prezentaci našeho baru v Praze, na kterou jsme velmi hrdí.
Moc se mi líbil individuální přístup, kdy jsme spolu probrali všechny naše přání včetně několika "sporných bodů".
Design stránek je vynikající: lakonický, originální a nezapomenutelný. Pokud nevěříte, běžte se podívat.
Také se mi líbí, že stránka je pravidelně spravovaná.
Rozhodně nepřeháním, kdy po zvážení různých faktorů mohu prohlásit, že Topranker je nejlepší společností v České republice.
Vřelé díky za vaši trpělivost a za váš profesionální přístup.

Ing. Dilip Kumar Sarkar

Spolumajitel restaurace Spice India a Malá India

Vřele doporučujeme Topranker.cz. Naše webové stránky vytvořili v dohodnutém deadlinu a vysoké nároky na kvalitu dokázali splnit. Díky tomu jsou návštěvníci našeho webu schopni jednoduše objednávat, což je velmi důležitý faktor. Jde o tým skvělých lidí, se kterými se výborně spolupracuje, protože jsou za každých okolností nápomocni. Zkuste to s nimi a uvidíte rozdíl oproti jiným agenturám!

Aleš Hlaváček

Majitel e-shopu Trendo.cz

Naše firma provozuje několik internetových obchodů. U některých z nich se nám zdály tržby nic moc, měly spíše klesající trend. Zhruba po půl roce spolupráce s Topranker se vše otočilo!

PAVEL JANDA

Jednatel společnosti Auronovus s.r.o.

Dosavadní spolupráci s Toprankerem hodnotím velmi pozitivně. Stručně vyjádřeno: rychlost, vstřícnost, flexibilita. Pánové vytvořili zajímavou webovou prezentaci naší společnosti. Nechali jsme si poradit co se obsahu a vzhledu týče a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Mohu vřele doporučit dalším klientům.

ZAUJALY VÁS NAŠE RECENZE? VYDĚLÁVAT VÍCE MŮŽETE I VY!

Napište nám a zeptejte se, co pro vás můžeme udělat! Nabídku sestavujeme každému na míru, přesně podle vašich potřeb a cílů, kterých chcete dosáhnout.

>