fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

KDO JSME?

Topranker.cz – Jsme online marketingová agentura se zaměřením na SEO, tvorbu webových stránek, PPC a SMM. Budujeme pozice ve vyhledávačích, návštěvnost a konverzní poměr. Navzdory menšímu počtu členů našeho týmu vám nabízíme širokou paletu online propagačních služeb, se kterými dosahujeme profesionálních výsledků. Ačkoli naše agentura vznikla teprve roku 2016, v oboru se na odborné úrovni pohybujeme již šestým rokem. Spolupracujeme s klienty po celém světe. Naším cílem je maximalizovat rentabilitu jejich webových stránek. Mocný propagační nástroj dokážeme udělat i z vašeho webu!

NAŠE FILOSOFIE

Neslibujeme nesplnitelné, komunikujeme otevřeně a upřímně. Neřekneme vám to, co slyšet chcete, ale co slyšet potřebujete. Naši klienti pro nás nejsou pouhým zdrojem příjmů, nýbrž partnery, se kterými budujeme vzájemnou důvěru a usilujeme o transparentní dlouhodobé vztahy.

Každému projektu našich klientů se věnujeme naplno, jakoby se jednalo o náš vlastní. Nejde nám o kvantitu služeb, zajímá nás pouze kvalita. Výsledky naší práce hovoří za vše.

Dlouhodobá spolupráce je klíčovým faktorem dosažení efektivních výsledků. Budování autority na internetu je náročný proces, který vyžaduje svůj čas a důslednost.

Podmínkou spolupráce s naší agenturou je vaše ochota aktivně podporovat dosažení vytyčeného cíle.

 

 

ZÁRUKA KVALITNÍCH SLUŽEB


Důkladně zanalyzujeme váš produkt, klíčová slova, konkurenty a případně i vaše webové stránky a metody vaší dosavadní online propagace.

Nabídneme vám služby ušité na míru vašim požadavkům a okolnostem, které mají vliv na jejich realizaci. Nebudeme vás nutit k nákupu komplexních balíčků služeb, které nepotřebujete.

Můžete si být jisti adekvátností cen našich služeb. Platíte pouze za čas trávený aktivitami vedoucími k naplnění vytyčených cílů.

Jde nám o to, aby se vám vaše investice vyplatila. Máme přímý zájem na vašem úspěchu - perspektivními klienty jsou pro nás totiž ti, kteří s námi chtějí spolupracovat dlouhodobě.

 

Zamlouvá se vám náš přístup?

Pokud ano, napište nám nebo zavolejte a zeptejte se, co pro vás můžeme udělat!

NAŠE VLASTNÍ PROJEKTY

PARKINGUNIT.com

Vyhledávání míst k parkování u konkrétního letiště pro konkrétní termín Přesný výpočet výsledné ceny za parkování Informace o doplňkových službách, vzdálenosti od letiště a platebních podmí...

DCmagaz.ru

Široká paleta produktů z mnoha obchodů na jedno místě Pohodlné vyhledávání a filtrace zboží Zobrazované ceny berou v potaz slevy a slevové kupony Jediným kliknutím se potenciální zákazní...

TRANSPARENTNÍ SPOLUPRÁCE

Hledáte online marketingovou agenturu, která s vámi bude jednat narovinu? Na jednu takovou jste právě narazili! Poskytneme vám objektivní informace o skutečném stavu vašeho webu a metodách propagace a nabídneme vám efektivní řešení.

POUŽÍVÁME TYTO NÁSTROJE

Pro maximální zefektivnění naší práce používáme celou řadu osvědčených nástrojů a aplikací, které slouží k online propagaci a analýzám. Nejznámější z nich:

1

Recenze

Zde si můžete přečíst recenze některých našich současných a bývalých klientů a prohlédnout si jejich seznam. Náš firemní profil s dalšími klientskými recenzemi můžete najít také například na Facebooku, Zlatých stránkách, Googlu nebo na Firmách.cz.

Více
2

Náš blog

Do našeho blogu neustále přidáváme nové informativní články o tom, jakými způsoby lze zvýšit návštěvnost a konverzi webových stránek a jaké jsou trendy v oblasti online marketingu.

Více
3

Stránky, které jsme vytvořili

Hodnotit kvalitu služeb lze pouze na základě reálných výsledků. Na této stránce naleznete přehled většiny námi vytvořených webů, které reprezentují úroveň našich dovedností.

Více
4

Certifikáty

Jsme držiteli certifikátů Google Analytics a Google AdWords. Můžete si být proto jistí správností výsledků analýz, které vám prezentujeme.

Více

NAJDETE NÁS NA:

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>