SEO KONZULTANTI K VAŠIM SLUŽBÁM

 • DOSTANEME VÁS NA PŘEDNÍ POZICE V GOOGLU I SEZNAMU
 • ZVÝŠÍME VAŠI RELEVANTNÍ NÁVŠTĚVNOST i konverzi
 • OPTIMALIZACE WEBU + BUDOVÁNÍ ZPĚTNÝCH ODKAZŮ
 • PŘES 6 let zkušeností s tuzemskými i zahraničními projekty
 • DLOUHODOBÁ SPRÁVA OPTIMALIZACE OD 10.000 Kč
 • JEDNORÁZOVÁ SEO ANALÝZA 10.000 Kč
 • DLOUHODOBÁ SPRÁVA = SEO ANALÝZA ZDARMA
 • BEZPLATNÁ, NEZÁVAZNÁ NABÍDKA NA MÍRU
 • REPORTING KAŽDÝ MĚSÍC I NA VYŽÁDÁNÍ
 • ONLINE TRACKING ZMĚN POZIC 24/7

JSME SEO KONZULTANTI, KTEŘÍ DOKÁŽÍ POMOCI I VÁM!

SEO konzultant je online marketingový expert, který se soustřeďuje na zvýšování relevantní organické návštěvnosti webových stránek. V našem podání ale nejde pouze o zlepšení nalezitelnosti skrze vyhledávače. Na čem skutečně záleží jsou konverze! Naše práce proto nekončí přivedením cílového návštěvníka! Součástí našich služeb je také optimalizace webu pro uživatele! A právě proto vám, narozdíl od mnohých jiných agentur a specialistů, nabízíme komplex ušitý na míru!

SEO ANALÝZA

Provedeme audit vašeho webu a produktu, konkurence, cílových skupin a klíčových slov, pomocí kterých hledají váš produkt.

STRATEGICKÝ PLÁN

Naplánujeme technická nastavení webu, úpravy funkcí, úpravy a rozvoj obsahu a získávání kvalitních zpětných odkazů.

SLUŽBY OD A AŽ PO Z

Zajistíme pro vás úplně vše, co vašemu webu chybí. Spolupracovat s námi můžete bez ohledu na vaši aktuální situaci.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Žádné paušální balíčky! Ke klientům přistupujeme nanejvýš individuálně, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

CENU SI URČUJETE SAMI

Náš doporučený měsíční rozpočet není podmínečný! Rozpočet si můžete kdykoli upravit podle vašich aktuálních potřeb.

PROFESIONÁLNÍ KNOW-HOW

Léta spravujeme SEO lokálně i globálně zaměřeným klientům z Česka i zahraničí. Naše vyzrálé know-how je k dispozici i Vám!

SEO KONZULTACE S GARANCÍ FÉROVÉHO JEDNÁNÍ

Rádi uděláme bezplatnou, nezávaznou nabídku na míru i pro Vás! Dokážeme vám, že optimalizace pro vyhledávače není nic neurčitého, a že není potřeba platit neadekvátní částky za podmínečné vstupní analýzy a ničím nepodloženou práci s nulovou návratností. Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat!

JEDNA SEO AGENTURA, KTERÁ SE POSTARÁ O VŠECHNO!

Máte-li některé z níže uvedených součástí našeho SEO již zajištěny, upravíme pro vás naši nabídku a nad ostatním budeme dohlížet a podle situace vás instruovat.

1

Vstupní analýza

Zjišťujeme, co dělá vašemu webu problémy a co by se dalo zlepšit, co a jak dělá vaše konkurence, a jakými dotazy se na váš produkt či obsah ptá vaše cílová skupina. Analyzujeme ty, kteří již obsadili přední pozice vyhledávání a odhalujeme jejich silné i slabé stránky. Napodobujeme a děláme ještě lépe to, co už zaručeně funguje, a volíme ty nejlepší metody boje s vaší konkurencí.

2

Konzultace a poradenství

Předáme vám informace o celé situaci a navrhujeme takovou strategii, se kterou dosáhneme vašeho cíle! Podáváme vám hlášení o světlých i stinných stránkách vašeho webu a projektu jako takového. Navrhujeme vám optimální řešení, které pokryje všechny problémy a nevyužité příležitostí spojené s pozicemi ve vyhledávání a konverzí. Jsme vám také ochotni pomáhat s úpravou vaší obchodní strategie pro maximalizaci výsledků a snížení nákladů.

3

Optimalizace nastavení webu

Zavádíme, opravujeme a upravujeme všechna interní a externí nastavení webu, která jsou důležitá pro vyhledávače a přínosná pro cílové návštěvníky.

4

Správa obsahu a funkcí

Spravujeme responzivitu designu, správné zobrazení obsahu, chod webových funkcí, logickou strukturu stránek a jejich propojení a další front end aspekty.

5

Cílení na klíčové dotazy

Pokrýváme všechna klíčová slova relevantní k vašemu produktu či obsahu a zaměřujeme se na ta, která jsou s ohledem na váš projekt nejvýhodnější, nebo přesně podle vašich požadavků.

6

Zrychlení načítání

Beze ztráty kvality upravujeme obsah a technické nastavení webu, aby se stránky načítaly co nejrychleji a uživatelům nic nebránilo v rychlém příchodu a pohodlném pohybu na webu.

7

Content marketing

Píšeme profesionální prodejní texty a články, které poutají pozornost, prezentují, informují, odpovídají na otázky a konvertují návštěvníky v zákazníky.

8

Linkbuilding

Zajišťujeme bohatý, různorodý odkazový profil, který podporuje růst pozic a vodí další relevantní návštěvníky z tematicky souvisejících a příbuzných webů.

9

Aktualizace a analýzy

Neustále všechno monitorujeme a reagujeme na změny v algoritmech vyhledávačů, trendy a metody vyhledávání cílových skupin, změny pozic vašeho webu a pohyb a chování lidí na něm.

10

Reporting

Dodáváme vám měsíční reporty informující o všech změnách na webu, nových zpětných odkazech a případně také instrukcích pro vaše administrátory, programátory a další zúčastněné. O výsledcích se můžete kdykoli informovat pomocí speciálního nástroje pro sledování pozic a také vám rádi kdykoli poskytneme údaje o návštěvnosti a další statistiky.

VÝHODY SERIÓZNÍHO SEO MARKETINGU

Jak to mohou dělat ostatní:

SKUTEK UTEK

Většině agentur a specialistů jde pouze o vlastní krátkodobý zisk. O dlouhodobou spolupráci s klientem nijak neusilují, protože vědí, že na jejich laciné služby brzy nalákají jiného nešťastníka. Výsledky své práce prezentují záměrně neurčitě, vymlouvají se na problémy s webem z vaší strany a neustále vám budou opakovat, že na výsledky musíte akorát ještě chvíli počkat nebo platit více peněz.

ZAJÍC V PYTLI

Mnozí vám naslibují nebo garantují dosažení vysněných pozic za pouhých pár tisíc korun, nebo naopak za neuvěřitelně vysoké sumy. Snaží se vás ulovit odbornými termíny, ale co konkrétně se bude s vaším webem dít vám neřeknou. Jako první podmínečný krok spolupráce je nákladná SEO analýza, která sama o sobě nemá žádnou návratnost. Zaplaťte, abyste se dozvěděli, kolik budete muset zaplatit!

STARÁ ŠKOLA

Ti, kteří usnuli na vavřínech, vám už nemají co nabídnout. Argumenty typu „máme desítky let zkušeností a stovky klientů“ samy o sobě ve stále se měnícím světě online marketingu nic neznamenají. Od někoho, kdo nesleduje změny v algoritmech, trendy vyhledávání a nové technologie nemůžete očekávat, že váš web protlačí před vaši konkurenci!

NESMYSLNÉ SLUŽBY

Optimalizovat web podle šablony bez ohledu na jeho individuální potřeby může situaci naopak ještě zhoršit. Stejně tak nemá smysl budovat pozice optimalizováním pouze některých aspektů webu. Spousta agentur a specialistů se vůbec nezajímá například o technické záležitosti, nebo naopak o obsah, či budování zpětných odkazů. Tak či onak, bez komplexního řešení všeho souvisejícího vyhazujete vaše peníze z okna. Jedno bez druhého nebude totiž nikdy fungovat tak, jak byste si přáli. Zanedbání jednoho či více aspektů optimalizace může zásadním způsobem negovat výsledný efekt snahy o zlepšení jiných aspektů.

Jak to děláme my:

INVESTICE POD KONTROLOU

V našem zájmu je naopak navázat dlouhodobou prosperující spolupráci. Budete od nás dostávat pravidelné reporty s přesným rozpisem odvedené práce, tedy co, jak a proč bylo na webu přidáno, změněno nebo odebráno a také obdržíte přesný výpis vašich nových vnějších odkazů. Díky našim statistickým přehledům okamžitě zjistíte, jak se zlepšují vaše pozice ve vyhledávání a návštěvnost v reálném čase.

TRANSPARENTNÍ JEDNÁNÍ

Nemlžíme a neklademe žádné nesmyslné podmínky! Za nabídku u nás platit nemusíte a SEO analýzu od nás máte zdarma v případě dlouhodobé spolupráce! Rovnou se od nás dozvíte, kolik bude potřeba do optimalizace vkládat peněz pro dosažení vašich cílů a co konkrétně za ně budete dostávat! Od prvního momentu začínáme plánovat a ihned implementovat. Díky tomu začne návratnost vaší investice růst mnohem rychleji.

TAH NA BRANKU

Žijeme online marketingem a jdeme s dobou! Udržujeme si aktuální přehled o algoritmech vyhledávačů, trendech a nových metodách budování pozic. Neustále analyzujeme váš produkt, cílovou skupinu a konkurenci. Sledujeme vývoj růstu pozic a návštěvnosti vašeho webu a hledáme pro vás nové příležitosti, které vám poskytnou konkurenční výhodu.

KOMPLEXNÍ SPOLUPRÁCE

Jsme jedna agentura, která se podle vaší potřeby postará úplně o vše, co má vliv na růst organických pozic, návštěvnosti z nich a také konverze. Neomezujeme se výhradně na vnitřní optimalizaci, či pouze na tvorbu obsahu, nebo jenom na budování zpětných odkazů. S námi si můžete být 100% jisti, že je o vše postaráno s maximální možnou péčí.

KONZULTANTI SEO NEJEN PRO LEPŠÍ POZICE

Přední pozice samy o sobě nejsou zárukou úspěchu! Co hraje obrovskou roli je také počet vyhledávání, relevantnost a konverzní potenciál dotazů, pro které se na oněch pozicích váš web zobrazuje. Pro naše klienty nebudujeme slepě požadované pozice, které nemají smysl. Jsme tu také od toho, abychom vám poradili a pomohli zvolit tu nejlepší cestu!

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

1

KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám co nejvíce o vašem projektu. Jaké jsou cíle, kterých chcete dosáhnout, a jaké překážky potřebujete překonat. Čím více informací budeme mít, tím lépe a rychleji vám dokážeme pomoci.

2

NABÍDKA

Provedeme orientační audit vašeho webu a produktu, klíčových dotazů a konkurentů. Následně vás oslovíme s konkrétní cenovou nabídkou pro dosažení vašich cílů a splnění požadavků.

3

IMPLEMENTACE A SPRÁVA

Správa nastavení webu, tvorba optimalizovaného obsahu a nové zpětné odkazy z autoritních, tematicky relevantních webů zajistí rychlý posun na vyšší místa ve výsledcích vyhledávání.

4

RŮST KONVERZÍ A AUTORITY

S lepší nalezitelností vašeho webu poroste každý měsíc také objem konverzí, loajalita zákazníků a celkové povědomí o vás, vašem webu a produktu. S každým měsícem budou výsledky ještě lepší.

5

MĚSÍČNÍ REPORTING

Na konci každého měsíce obdržíte podrobný výpis všech úkonů, které byly provedeny. Budete mít přehled o všem, co se s webem děje zevnitř i zvenčí.

6

TEMPO PODLE VAŠICH POTŘEB

Potřebujete nadcházející měsíce více zatlačit na nějaké konkrétní produkty, nebo naopak trochu ubrat s ohledem na změny vaší finanční situace? Každý měsíc si můžete zcela nezávisle sami určit konkrétní výši rozpočtu, se kterým budeme pracovat.

KOLIK STOJÍ SKUTEČNÝ SEO EXPERT?

Faktory dle kterých navrhujeme doporučený budget jsou znázorněny na grafu:

 • S ohledem na konkurenčnost vašeho produktu vám navrhneme optimální rozpočet pro efektivní budování organické návštěvnosti.
 • Čím vyšší rozpočet, tím lepší výsledky. S vyšším rozpočtem budeme moci posunout vaše stránky rychleji a lépe kupředu!
 • Minimální měsíční rozpočet = 10.000 Kč

S JAKOU TÉMATIKOU PRACUJEME NEJČASTĚJI

Našli jste se v některém z níže uvedených segmentů trhu? Pak si můžete být jisti, že s námi nešlápnete vedle!

 • ZÁBAVNÍ PRŮMYSL
 • E-COMMERCE
 • NEMOVITOSTI
 • MÓDA
 • KOSMETIKA
 • TRANSFERY
 • CESTOVNÍ RUCH
 • HRY
 • VZDĚLÁVÁNÍ
 • UMĚNÍ
 • HOTELNICTVÍ
 • INVESTICE
 • MEDICÍNA
 • LOGISTIKA
 • EROTIKA
 • MÉDIA
 • REKLAMA
 • AUTO / MOTO

  KDYŽ ONLINE MARKETING, TAK SEO!

  Neuvěřitelných 93 % návštěvníků všech webových stránek dohromady přichází přes výsledky vyhledávání v Googlu. Na placené PPC inzeráty však lidé klikají 8.5x méně, než na přirozené, organické pozice! Celosvětové výdaje na PPC jsou přitom v průměru 10x vyšší, než výdaje vložené do SEO. U návštěvníků, kteří přišli skrze přirozené pozice, navíc dochází dle statistik 10x častěji ke konverzi než u těch, kteří se na web dostali přes PPC nebo soc. sítě.

  CO O NÁS NAPSALI NAŠI KLIENTI

  Dominik Kratochvíl

  Ve chvíli, když jsem zjistil, že můj současný správce a tvůrce mého webu z neznámých důvodů moje stránky "vypnul" a přestal komunikovat musel jsem rychle sehnat náhradu. Oslovil jsem mnoho firem tvořící stránky, ale jako jedina se mi ozvala firma Topranker.cz. Komunikace byla výborná a během pár...

  Abauto.cz - Autobazar

  Táňa Krkošková

  Naše firma, se zabývající se provozováním únikových her v Ostravě, potřebovala upravit webové stránky a rozjet e-shop. Po půl roce spolupráce s Topranker se vše velmi úspěšně podařilo.

  Exit Door s.r.o. - Únikové hry

  Artem Jasan

  Společnost Topranker pro nás vytvořila krásnou webovou prezentaci našeho baru v Praze, na kterou jsme velmi hrdí. Moc se mi líbil individuální přístup, kdy jsme spolu probrali všechny naše přání včetně několika "sporných bodů". Design stránek je vynikající: lakonický, originální a nezapomenutelný.

  Majitel Faust Bar

  Ing. Dilip Kumar Sarkar

  Vřele doporučujeme Topranker.cz. Naše webové stránky vytvořili v dohodnutém deadlinu a vysoké nároky na kvalitu dokázali splnit. Díky tomu jsou návštěvníci našeho webu schopni jednoduše objednávat, což je velmi důležitý faktor. Jde o tým skvělých lidí, se kterými se výborně spolupracuje, protože js...

  Spolumajitel restaurace Spice India a Malá India

  Aleš Hlaváček

  Naše firma provozuje několik internetových obchodů. U některých z nich se nám zdály tržby nic moc, měly spíše klesající trend. Zhruba po půl roce spolupráce s Topranker se vše otočilo!

  Majitel e-shopu Trendo.cz

  MUDr. Martin Mikulík

  Topranker.cz? Spolupracujeme s touto firmou několik měsíců. Přístup je profesionální, jednání a realizace probíhá rychle a výsledky splňují naše představy. Topranker.cz jsem doporučil už několika známým a ohlasy byly vždy pozitivní… Určitě budu doporučovat dál.

  Ředitel soukromé gynekologické ordinace

  PAVEL JANDA

  Dosavadní spolupráci s Toprankerem hodnotím velmi pozitivně. Stručně vyjádřeno: rychlost, vstřícnost, flexibilita. Pánové vytvořili zajímavou webovou prezentaci naší společnosti. Nechali jsme si poradit co se obsahu a vzhledu týče a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Mohu vřele doporučit dalším klie...

  Jednatel společnosti Auronovus s.r.o.

  SIMO EL KHIYATI

  Doporučujeme tuto online marketingovou agenturu. Měli jsme štěstí, že jsme s nimi mohli spolupracovat na tvorbě naší webové stránky pro transfery. Rychlá komunikace a přátelský přístup. Podpora 10/10.

  TripMagik.com

  ALINA LISOVSKAYA

  Děkuji týmu Topranker za vynikající práci odvedenou za více než rozumné peníze. Pro naši společnost jsme díky nim získali 2 skvělé webové stránky. Profesionální tvůrčí práce. Klientský přístup je na úrovni. Spolupracujeme s nimi i nadále.

  Jednatel International Business Institute s.r.o.

  DARIA RADCHENKO

  S TopRanker spolupracuji na doporučení. Potřebovala jsem vytvořit a propagovat web pro mé kosmetické studio. A mojí volby jsem nikdy nelitovala. Práce je dobře koordinovaná, každý detail je realizován s pečlivostí a texty jsou napsány dokonale - přesně tak, jak jsem chtěla.Líbí se mi jejich pří...

  Kosmetický salon Radchenko Permanent Cosmetics

  NA CO SE NÁS Z OBLASTI SEO ANALYTIKY PTÁTE NEJČASTĚJI

  V čem je SEO lepší než PPC?

  Správně nastavené PPC inzeráty mají sice okamžitý efekt, ale lidé na ně klikají mnohem méně, než na organické pozice. Právě ty jsou totiž na rozdíl od zaplacených pozic důkazem toho, že je web skutečně autoritní, důvěryhodný a uživatelsky přívětivý. Kromě toho jsou v dlouhodobém měřítku PPC inzeráty výrazně nákladnější na provoz než SEO právě kvůli tomu, že za návštěvníky nikdy nepřestanete platit. Kdo má rozum, ten provozuje PPC inzeráty pouze do momentu, než se mu podaří vybudovat přirozené pozice. Je proto více než vhodné doplnit PPC o SEO, abyste mohli jednoho dne PPC úplně vypnout.

  KDY SE DOSTAVÍ VÝSLEDKY?

  Rychlost růstu pozic ovlivňuje kvalita i kvantita práce, aktuální stav vašeho webu a již dosažené pozice. 3-6 měsíců je normální obvyklá doba, kterou vyhledávačům zabere zaregistrovat, zanalyzovat a plně vyhodnotit změny na webu a nové odkazy. Nejvyšší čas začít se SEO byl tedy již před půl rokem… Optimalizace je běh na dlouhou trať, která má mnoho různých překážek a s ohledem na odvětví vyžaduje nemalou investici. Taková je zkrátka cena za nejsilnější a nejstabilnější existující zdroj konverzí ve světě online marketingu, který má z dlouhodobého hlediska nejvyšší návratnost.

  JAKOU MI DÁTE ZÁRUKU?

  Snažíte-li se najít někoho, kdo vám dá záruku dosažení konkrétního výsledku, pak nemůžete najít nikoho jiného, než podvodníka. Dosažení nějakých pozic v předem určeném čase nikdy nelze garantovat. Stejně tak nelze garantovat ani přesný počet nových návštěvníků nebo počet konverzí. Vyhledávače ani jejich uživatele nelze uplatit – smyslem optimalizace je vyhledávače a jejich uživatele přesvědčit o relevantnosti a hodnotě vašeho webového obsahu a produktu. Výsledky neovlivňují pouze vnitřní faktory, ale také neovlivnitelné vnější faktory… Nelze ovlivnit, kolik začnou do SEO investovat konkurenční weby, které vás mohou z pozic vytlačit. Nelze předpovědět ani příchod všech nových aktualizací algoritmů vyhledávačů. A pokud bude vaše konkurence nabízet lepší produkt, ten váš nikdo nekoupí ať budete mít sebelepší pozice. Co vám ale zaručit můžeme je poradenství a dohled nad všemi těmito potenciálními komplikacemi a prevence pohotovými úpravami strategie.

  Proč zvolit právě topranker.cz?

  Budovat pozice ve vyhledávání a přivádět na web cílové návštěvníky není nutně totéž. A konvertovat relevantní návštěvníky v zákazníky je pak úplně o něčem jiném… Proto nejprve studujeme klientův produkt a marketingovou strategii, aby se mu investované peníze skutečně vrátily a dosáhli jsme pro něj co nejlepších výsledků nejen v podobě počtu lidí na webu, ale počtu konverzí. Ať už se v SEO vůbec nevyznáte nebo máte naopak nějaký konkrétní cíl, jsme tu od toho, abychom Vám poskytli pomocnou ruku. Neoháníme se žádnými garancemi v oboru, ve kterém vám nikdo nic garantovat nemůže. Nelákáme klienty na nesmyslně laciné služby, pomocí kterých dosáhnou vysněných pozic - kvalitní služby u nás mají svou odpovídající cenu. Nedáváme vám za podmínku nákladné vstupní analýzy. Jsme jedna z mála českých agentur, která nevymýšlí nesmysly a nikdy nespí!

  ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

  Během 24 hodin vás kontaktujeme a sestavíme pro vás individuální plán propagace nebo tvorby webu.

  Správa SEO
  SEO analýza
  Tvorba webových stránek
  SMM
  PPC

  KONTAKTUJTE NÁS

  Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046