fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

SEO KONZULTANTI K VAŠIM SLUŽBÁM

 • PŘES 6 let zkušeností s tuzemskými i zahraničními projekty
 • kOMPLEXNÍ On-page i OFf-page optimalizace
 • RŮST NÁVŠTĚVNOSTI CÍLOVÝCH SKUPIN, KONVERZÍ A RENTABILITY
 • DETAILNÍ REPORTING A ONLINE TRACKING POZIC 24/7
 • BEZPLATNÁ NABÍDKA NA MÍRU + KONZULTACE

JSME SEO KONZULTANTI, KTEŘÍ DOKÁŽÍ POMOCI I VÁM!

SEO konzultant je online marketingový expert, který se soustřeďuje na zvýšování relevantní organické návštěvnosti webových stránek. V našem podání ale nejde pouze o zlepšení nalezitelnosti skrze vyhledávače. Na čem skutečně záleží jsou konverze! Naše práce proto nekončí přivedením cílového návštěvníka! Součástí našich služeb je také optimalizace webu pro uživatele! A právě proto vám, narozdíl od mnohých jiných agentur a specialistů, nabízíme komplex ušitý na míru!

SEO ANALÝZA

Provedeme audit vašeho webu a produktu, konkurence, cílových skupin a klíčových slov, pomocí kterých hledají váš produkt.

STRATEGICKÝ PLÁN

Naplánujeme technická nastavení webu, úpravy funkcí, úpravy a rozvoj obsahu a získávání kvalitních zpětných odkazů.

SLUŽBY OD A AŽ PO Z

Zajistíme pro vás úplně vše, co vašemu webu chybí. Spolupracovat s námi můžete bez ohledu na vaši aktuální situaci.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Žádné paušální balíčky! Ke klientům přistupujeme nanejvýš individuálně, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

CENU SI URČUJETE SAMI

Náš doporučený měsíční rozpočet není podmínečný! Rozpočet si můžete kdykoli upravit podle vašich aktuálních potřeb.

PROFESIONÁLNÍ KNOW-HOW

Léta spravujeme SEO lokálně i globálně zaměřeným klientům z Česka i zahraničí. Naše vyzrálé know-how je k dispozici i Vám!

SEO KONZULTACE S GARANCÍ FÉROVÉHO JEDNÁNÍ

Rádi uděláme bezplatnou, nezávaznou nabídku na míru i pro Vás! Dokážeme vám, že optimalizace pro vyhledávače není nic neurčitého, a že není potřeba platit neadekvátní částky za podmínečné vstupní analýzy a ničím nepodloženou práci s nulovou návratností. Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat!

JEDNA SEO AGENTURA, KTERÁ SE POSTARÁ O VŠECHNO!

Máte-li některé z níže uvedených součástí našeho SEO již zajištěny, upravíme pro vás naši nabídku a nad ostatním budeme dohlížet a podle situace vás instruovat.

1

Vstupní analýza

Zjišťujeme, co dělá vašemu webu problémy a co by se dalo zlepšit, co a jak dělá vaše konkurence, a jakými dotazy se na váš produkt či obsah ptá vaše cílová skupina. Analyzujeme ty, kteří již obsadili přední pozice vyhledávání a odhalujeme jejich silné i slabé stránky. Napodobujeme a děláme ještě lépe to, co už zaručeně funguje, a volíme ty nejlepší metody boje s vaší konkurencí.

2

Konzultace a poradenství

Předáme vám informace o celé situaci a navrhujeme takovou strategii, se kterou dosáhneme vašeho cíle! Podáváme vám hlášení o světlých i stinných stránkách vašeho webu a projektu jako takového. Navrhujeme vám optimální řešení, které pokryje všechny problémy a nevyužité příležitostí spojené s pozicemi ve vyhledávání a konverzí. Jsme vám také ochotni pomáhat s úpravou vaší obchodní strategie pro maximalizaci výsledků a snížení nákladů.

3

Technická optimalizace

Zavádíme, opravujeme a upravujeme všechna interní a externí nastavení a rozšíření webu, která poskytují výhodná řešení a přispívají k růstu pozic.

4

Správa UX, obsahu a funkcí

Spravujeme informační architekturu, responzivitu designu, chod webových funkcí, vnitřní odkazování a další front end aspekty důležité pro návštěvníky i vyhledávače.

5

Cílení na klíčové dotazy

Rozšiřujeme sémantické jádro webu pokrytím co nejvíce klíčových slov relevantní k vašemu produktu či obsahu a zaměřujeme se na ta, která jsou s ohledem na váš projekt nejvýhodnější.

6

Zrychlení načítání

Beze ztráty kvality upravujeme obsah a technické nastavení webu, aby se stránky načítaly co nejrychleji a uživatelům nic nebránilo v rychlém příchodu a pohodlném pohybu na webu.

7

Content marketing

Píšeme profesionální prodejní texty a články, které poutají pozornost, prezentují, informují, odpovídají na otázky a konvertují návštěvníky v zákazníky.

8

Linkbuilding

Zajišťujeme bohatý, různorodý odkazový profil, který podporuje růst pozic a vodí další relevantní návštěvníky z tematicky souvisejících a příbuzných webů.

9

Aktualizace a analýzy

Neustále všechno monitorujeme a reagujeme na změny v algoritmech vyhledávačů, trendy a metody vyhledávání cílových skupin, změny pozic vašeho webu a pohyb a chování lidí na něm.

10

Reporting

Dodáváme vám měsíční reporty informující o všech změnách na webu, nových zpětných odkazech a případně také instrukcích pro vaše administrátory, programátory a další zúčastněné. O výsledcích se můžete kdykoli informovat pomocí speciálního nástroje pro sledování pozic a také vám rádi kdykoli poskytneme údaje o návštěvnosti a další statistiky.

VÝHODY SERIÓZNÍHO SEO MARKETINGU

Jak to mohou dělat ostatní:

SKUTEK UTEK

Většině agentur a specialistů jde pouze o vlastní krátkodobý zisk. O dlouhodobou spolupráci s klientem nijak neusilují, protože vědí, že na jejich laciné služby brzy nalákají jiného nešťastníka. Výsledky své práce prezentují záměrně neurčitě, vymlouvají se na problémy s webem z vaší strany a neustále vám budou opakovat, že na výsledky musíte akorát ještě chvíli počkat nebo platit více peněz.

ZAJÍC V PYTLI

Mnozí vám naslibují nebo garantují dosažení vysněných pozic za pouhých pár tisíc korun, nebo naopak za neuvěřitelně vysoké sumy. Snaží se vás ulovit odbornými termíny, ale co konkrétně se bude s vaším webem dít vám neřeknou. Jako první podmínečný krok spolupráce je nákladná SEO analýza, která sama o sobě nemá žádnou návratnost. Zaplaťte, abyste se dozvěděli, kolik budete muset zaplatit!

STARÁ ŠKOLA

Ti, kteří usnuli na vavřínech, vám už nemají co nabídnout. Argumenty typu „máme desítky let zkušeností a stovky klientů“ samy o sobě ve stále se měnícím světě online marketingu nic neznamenají. Od někoho, kdo nesleduje změny v algoritmech, trendy vyhledávání a nové technologie nemůžete očekávat, že váš web protlačí před vaši konkurenci!

NESMYSLNÉ SLUŽBY

Optimalizovat web podle šablony bez ohledu na jeho individuální potřeby může situaci naopak ještě zhoršit. Stejně tak nemá smysl budovat pozice optimalizováním pouze některých aspektů webu. Spousta agentur a specialistů se vůbec nezajímá například o technické záležitosti, nebo naopak o obsah, či budování zpětných odkazů. Tak či onak, bez komplexního řešení všeho souvisejícího vyhazujete vaše peníze z okna. Jedno bez druhého nebude totiž nikdy fungovat tak, jak byste si přáli. Zanedbání jednoho či více aspektů optimalizace může zásadním způsobem negovat výsledný efekt snahy o zlepšení jiných aspektů.

Jak to děláme my:

INVESTICE POD KONTROLOU

V našem zájmu je naopak navázat dlouhodobou prosperující spolupráci. Budete od nás dostávat pravidelné reporty s přesným rozpisem odvedené práce, tedy co, jak a proč bylo na webu přidáno, změněno nebo odebráno a také obdržíte přesný výpis vašich nových vnějších odkazů. Díky našim statistickým přehledům okamžitě zjistíte, jak se zlepšují vaše pozice ve vyhledávání a návštěvnost v reálném čase.

TRANSPARENTNÍ JEDNÁNÍ

Nemlžíme a neklademe žádné nesmyslné podmínky! Za nabídku u nás platit nemusíte a SEO analýzu od nás máte zdarma v případě dlouhodobé spolupráce! Rovnou se od nás dozvíte, kolik bude potřeba do optimalizace vkládat peněz pro dosažení vašich cílů a co konkrétně za ně budete dostávat! Od prvního momentu začínáme plánovat a ihned implementovat. Díky tomu začne návratnost vaší investice růst mnohem rychleji.

TAH NA BRANKU

Žijeme online marketingem a jdeme s dobou! Udržujeme si aktuální přehled o algoritmech vyhledávačů, trendech a nových metodách budování pozic. Neustále analyzujeme váš produkt, cílovou skupinu a konkurenci. Sledujeme vývoj růstu pozic a návštěvnosti vašeho webu a hledáme pro vás nové příležitosti, které vám poskytnou konkurenční výhodu.

KOMPLEXNÍ SPOLUPRÁCE

Jsme jedna agentura, která se podle vaší potřeby postará úplně o vše, co má vliv na růst organických pozic, návštěvnosti z nich a také konverze. Neomezujeme se výhradně na vnitřní optimalizaci, či pouze na tvorbu obsahu, nebo jenom na budování zpětných odkazů. S námi si můžete být 100% jisti, že je o vše postaráno s maximální možnou péčí.

KONZULTANTI SEO NEJEN PRO LEPŠÍ POZICE

Přední pozice samy o sobě nejsou zárukou úspěchu! Co hraje obrovskou roli je také počet vyhledávání, relevantnost a konverzní potenciál dotazů, pro které se na oněch pozicích váš web zobrazuje. Pro naše klienty nebudujeme slepě požadované pozice, které nemají smysl. Jsme tu také od toho, abychom vám poradili a pomohli zvolit tu nejlepší cestu!

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

1

KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám co nejvíce o vašem projektu. Jaké jsou cíle, kterých chcete dosáhnout, a jaké překážky potřebujete překonat. Čím více informací budeme mít, tím lépe a rychleji vám dokážeme pomoci.

2

NABÍDKA

Provedeme orientační audit vašeho webu a produktu, klíčových dotazů a konkurentů. Následně vás oslovíme s konkrétní cenovou nabídkou pro dosažení vašich cílů a splnění požadavků.

3

IMPLEMENTACE A SPRÁVA

Správa nastavení webu, tvorba optimalizovaného obsahu a nové zpětné odkazy z autoritních, tematicky relevantních webů zajistí rychlý posun na vyšší místa ve výsledcích vyhledávání.

4

RŮST KONVERZÍ A AUTORITY

S lepší nalezitelností vašeho webu poroste každý měsíc také objem konverzí, loajalita zákazníků a celkové povědomí o vás, vašem webu a produktu. S každým měsícem budou výsledky ještě lepší.

5

MĚSÍČNÍ REPORTING

Na konci každého měsíce obdržíte podrobný výpis všech úkonů, které byly provedeny. Budete mít přehled o všem, co se s webem děje zevnitř i zvenčí.

6

TEMPO PODLE VAŠICH POTŘEB

Potřebujete nadcházející měsíce více zatlačit na nějaké konkrétní produkty, nebo naopak trochu ubrat s ohledem na změny vaší finanční situace? Každý měsíc si můžete zcela nezávisle sami určit konkrétní výši rozpočtu, se kterým budeme pracovat.

KOLIK STOJÍ SKUTEČNÝ SEO EXPERT?

Faktory dle kterých navrhujeme doporučený budget jsou znázorněny na grafu:

 • Dlouhodobá spolupráce od 10.000,- / měs.
 • Podle charakteru Vašeho projektu a požadavků od nás obdržíte nabídku na optimální rozpočet. O tom, s jakým rozpočtem budeme pracovat, však rozhodujete Vy! Objem Vašich investic do SEO můžete kdykoli upravit dle Vašich potřeb.
 • Jednorázový SEO audit: 10.000,- (ZDARMA v rámci dlouhodobé spolupráce na bázi měsíčního rozpočtu)

S JAKOU TÉMATIKOU PRACUJEME NEJČASTĚJI

Našli jste se v některém z níže uvedených segmentů trhu? Pak si můžete být jisti, že s námi nešlápnete vedle!

 • ZÁBAVNÍ PRŮMYSL
 • E-COMMERCE
 • NEMOVITOSTI
 • MÓDA
 • KOSMETIKA
 • TRANSFERY
 • CESTOVNÍ RUCH
 • HRY
 • VZDĚLÁVÁNÍ
 • UMĚNÍ
 • HOTELNICTVÍ
 • INVESTICE
 • MEDICÍNA
 • LOGISTIKA
 • EROTIKA
 • MÉDIA
 • REKLAMA
 • AUTO / MOTO

  KDYŽ ONLINE MARKETING, TAK SEO!

  Neuvěřitelných 93 % návštěvníků všech webových stránek dohromady přichází přes výsledky vyhledávání v Googlu. Na placené PPC inzeráty však lidé klikají 8.5x méně, než na přirozené, organické pozice! Celosvětové výdaje na PPC jsou přitom v průměru 10x vyšší, než výdaje vložené do SEO. U návštěvníků, kteří přišli skrze přirozené pozice, navíc dochází dle statistik 10x častěji ke konverzi než u těch, kteří se na web dostali přes PPC nebo soc. sítě.

  CO O NÁS NAPSALI NAŠI KLIENTI

  Slávek Čermák

  Tasky.cz

  Firmu Topranker jsem vygooglil poté, co jsem naprosto pohořel u předešlých firem. S trochou obav, které jsem měl z předešlých zkušeností u jiných firem z tohoto oboru, jsem načrtl web, poptal a zadal. Obavy byly zbytečné. Z žádných mých výmyslů nebyl pro tým Toprankeru problém. Jakoukoliv připomínku, službu či výmysl obratem vyřešili a doplnili. Velká spokojenost a doufám v další spolupráci. Poku...

  Halyna Palackal George

  Handcrafts.ch

  Jak jste nás našli? Přes Google vyhledávač. Byl to pro mne signál toho, že jste dobrá seo společnost, protože se umíte dostat na první stránku, aniž byste platili reklamu. Proč jste si vybrali právě nás? Máte dobré recenze a ovládáte více jazyků. V případě mého projektu byla angličtina nezbytným základem a ruština velmi vítaným jazykem. S čím jste potřeboval pomoci? S tvorbou stránek na míru.

  Tereza Isachanjan

  Aagdiagnostics.com

  Jak jste se o nás dozvěděli / jak jste nás našli? Našli jsme Vás přes webtrh. Proč jste dali přednost právě nám před konkurencí? Líbily se nám Vámi tvořené weby. S čím jste potřeboval pomoci? Potřebovali jsme udělat profesionální stránky. Jakých našich služeb jste využili? Chtěli jsme SEO analýzu a podle ní následné vytvoření optimalizovaného webu. Jakých výsledků jste díky naší pomoci do...

  Ing. Šulc Marek

  Eurobydleni.cz

  Jak jste nás našli? Na google.com jsme si vyhledali ve fulltextu klíčové slovo "SEO optimalizace". Na základě výsledků hledání jsme vynechali všechny placené reklamní odkazy a ponechali pouze běžné/přirozené výsledky. Prošli jsme max. první 3 stránky výsledků. Z těchto jsme vyškrtali všechny velké agentury nebo příliš známé, a to zejména kvůli předpokládané ceně. Poté nám zbylo cca 10 vhodných v...

  EVGENIYA ENGELOVA

  Eurotour Gorup s.r.o.

  U Topranker jsme objednali vytvoření jednostránkové Landing Page, která měla prezentovat naši nabídku vzdělávání zahraničních studentů v České republice. Vytvoření webu trvalo delší dobu, než jsme očekávali, protože v průběhu vytváření stránek jsme se nakonec rozhodli pro spoustu změn, ale všechny úpravy byly provedeny pohotově. Ochotně s námi komunikovali a poradili si se všemi našimi požadavky.

  Julia Vovk

  tým TATO GROUP

  Objednala jsem si vytvoření webu (e-shop s domácími potřebami tatogroup.com) od kluků z TopRankeru. Rychle se se vším vypořádali a s ničím nezdržovali. Šlo mi hlavně o funkcionalitu, než o design. Ještě předtím jsem měla hodně různých zkušeností s jinými web developery v Praze. Cena a průběh pro mne byly velmi příznivé. Až do dnešního dne v žádném směru nelituji toho, že jsem si vybrala TopRanker...

  Dr. Natalia Denisova, PhD

  Viceprezidentka a hlavní manažerka Medical Pharma Services s.r.o.

  Jménem naší společnosti bych vám ráda poděkovala vytvoření našeho webu a unikátního designu. Jsme velmi spokojení jak s průběhem spolupráce, tak i se samotnou výslednou podobou webu. Od našich klientů jsme již od prvního momentu začali dostávat pozitivní ohlasy ohledně vzhledu a uživatelské přívětivosti webu. Celkově jsme velmi spokojeni a těšíme se na vzájemnou budoucí spolupráci s vámi. Může...

  Dominik Kratochvíl

  Abauto.cz - Autobazar

  Ve chvíli, když jsem zjistil, že můj současný správce a tvůrce mého webu z neznámých důvodů moje stránky "vypnul" a přestal komunikovat, musel jsem rychle sehnat náhradu. Oslovil jsem mnoho firem tvořící stránky, ale jako jediná se mi ozvala firma Topranker.cz. Komunikace byla výborná a během pár dnů jsem měl nové stránky dle mých přestav. Při rozhodování komu zadat tvorbu dalších stránek pro...

  Kateřina Tarková

  Exit Door s.r.o. - Únikové hry

  Pátráte po nejziskovějších metodách propagace vaší společnosti? Pak jste na správném místě! Investovali jsme do zlepšení organických pozic a také optimalizace placených inzerátů a z našeho pohledu dosáhl Topranker těch nejlepších možných výsledků. A to navíc za velmi rozumné peníze a na výsledky jsme nemuseli čekat dlouho. Je to ten typ spolupráce, kdy jste si naprosto jistí, že se vám investovan...

  Artem Jasan

  Majitel Faust Bar

  Společnost Topranker pro nás vytvořila krásnou webovou prezentaci našeho baru v Praze, na kterou jsme velmi hrdí. Moc se mi líbil individuální přístup, kdy jsme spolu probrali všechny naše přání včetně několika "sporných bodů". Design stránek je vynikající: lakonický, originální a nezapomenutelný. Pokud nevěříte, běžte se podívat. Také se mi líbí, že stránka je pravidelně spravovaná. Rozhodn...

  NA CO SE NÁS Z OBLASTI SEO ANALYTIKY PTÁTE NEJČASTĚJI

  V čem je SEO lepší než PPC?

  Správně nastavené PPC kampaně mají sice okamžitý efekt, ale lidé na ně klikají mnohem méně, než na organické pozice. Právě ty jsou totiž na rozdíl od zaplacených pozic důkazem toho, že je web skutečně autoritní, důvěryhodný a uživatelsky přívětivý. Kromě toho jsou v dlouhodobém měřítku PPC inzeráty výrazně nákladnější na provoz než SEO právě kvůli tomu, že za návštěvníky nikdy nepřestanete platit. Kdo má rozum, ten provozuje PPC inzeráty pouze do momentu, než se mu podaří vybudovat přirozené pozice. Je proto více než vhodné doplnit PPC o SEO, abyste mohli jednoho dne PPC úplně vypnout.    

  KDY SE DOSTAVÍ VÝSLEDKY?

  Rychlost růstu pozic ovlivňuje kvalita i kvantita práce, aktuální stav vašeho webu a již dosažené pozice. 3-6 měsíců je normální obvyklá doba, kterou vyhledávačům zabere zaregistrovat, zanalyzovat a plně vyhodnotit změny na webu a nové odkazy. Nejvyšší čas začít se SEO byl tedy již před půl rokem… Optimalizace je běh na dlouhou trať, která má mnoho různých překážek a s ohledem na odvětví vyžaduje nemalou investici. Taková je zkrátka cena za nejsilnější a nejstabilnější existující zdroj konverzí ve světě online marketingu, který má z dlouhodobého hlediska nejvyšší návratnost.

  JAKOU MI DÁTE ZÁRUKU?

  Snažíte-li se najít někoho, kdo vám dá záruku dosažení konkrétního výsledku, pak nemůžete najít nikoho jiného, než podvodníka. Dosažení nějakých pozic v předem určeném čase nikdy nelze garantovat. Stejně tak nelze garantovat ani přesný počet nových návštěvníků nebo počet konverzí. Vyhledávače ani jejich uživatele nelze uplatit – smyslem optimalizace je vyhledávače a jejich uživatele přesvědčit o relevantnosti a hodnotě vašeho webového obsahu a produktu. Výsledky neovlivňují pouze vnitřní faktory, ale také neovlivnitelné vnější faktory… Nelze ovlivnit, kolik začnou do SEO investovat konkurenční weby, které vás mohou z pozic vytlačit. Nelze předpovědět ani příchod všech nových aktualizací algoritmů vyhledávačů. A pokud bude vaše konkurence nabízet lepší produkt, ten váš nikdo nekoupí ať budete mít sebelepší pozice. Co vám ale zaručit můžeme je poradenství a dohled nad všemi těmito potenciálními komplikacemi a prevence pohotovými úpravami strategie.

  Proč zvolit právě topranker.cz?

  Budovat pozice ve vyhledávání a přivádět na web cílové návštěvníky není nutně totéž. A konvertovat relevantní návštěvníky v zákazníky je pak úplně o něčem jiném… Proto nejprve studujeme klientův produkt a marketingovou strategii, aby se mu investované peníze skutečně vrátily a dosáhli jsme pro něj co nejlepších výsledků nejen v podobě počtu lidí na webu, ale počtu konverzí. Ať už se v SEO vůbec nevyznáte nebo máte naopak nějaký konkrétní cíl, jsme tu od toho, abychom Vám poskytli pomocnou ruku. Neoháníme se žádnými garancemi v oboru, ve kterém vám nikdo nic garantovat nemůže. Nelákáme klienty na nesmyslně laciné služby, pomocí kterých dosáhnou vysněných pozic - kvalitní služby u nás mají svou odpovídající cenu. Nedáváme vám za podmínku nákladné vstupní analýzy. Jsme jedna z mála českých agentur, která nevymýšlí nesmysly a nikdy nespí!

  ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

  Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

  KONTAKTUJTE NÁS

  Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

  >