SEO specialisté

  • PŘIVEDEME NA VÁŠ WEB PLATÍCÍ ZÁKAZNÍKY Z VYHLEDÁVAČŮ
  • ZVÝŠÍME VAŠE TRŽBY A NÁVRATNOST PROSTŘEDKŮ INVESTOVANÝCH DO PROPAGACE
  • ZÍSKÁME PRO VÁŠ PROJEKT TEMATICKÉ ODKAZY ZE STRÁNEK S VYSOKOU AUTORITOU
  • BUDEME DLOUHODOBĚ PEČOVAT O RŮST VAŠICH ZISKŮ
  • BEZPLATNĚ ANALYZUJEME VÁŠ WEB, VHODNÁ KLÍČOVÁ SLOVA A VAŠI KONKURENCI
  • POSKYTNEME VÁM PODROBNÉ INFORMACE FORMOU PRAVIDELNÝCH MĚSÍČNÍCH PŘEHLEDŮ

SEO specialista je profesionál s dlouholetými zkušenostmi, který dokáže přivádět na váš web cílenou návštěvnost z organického vyhledávání, a pomůže vám proměnit váš byznys v trvalý zdroj zisků pomocí webových stránek. SEO, neboli optimalizace stránek pro vyhledávače, je soustava postupů, které dokáží zlepšit nalezitelnost vašeho webu ve výsledcích organického vyhledávání.

Výsledkem je nejen vyšší návštěvnost, ale i lepší konverzní poměr a tedy zvýšení zisků.

 

SEO SPECIALISTÉ S KOMPLEXNÍM PŘÍSTUPEM

BEZPLATNÁ VSTUPNÍ ANALÝZA

Bezplatně provedeme hloubkovou analýzu vašeho webu, relevantních klíčových slov a webů vašich konkurentů.

KONZULTACE ROZVOJE PROJEKTU

Dozvíte se, kde jsou silné a slabé stránky vašeho projektu a co můžeme společně udělat pro jejich zlepšení.

OPRAVA NEDOSTATKŮ A TECHNICKÝCH CHYB

Odstraníme všechny nedostatky, které brání vašemu projektu dosáhnout úspěchu. Od technického nastavení, až po zvýšení konverzního poměru a vylepšení ROI.

ZRYCHLENÍ NAČÍTÁNÍ WEBU

Odstraníme nepotřebná data, snížíme počet HTTP požadavků, optimalizujeme použité skripty a média. Díky rychlejšímu načítání nebudou vaši návštěvníci odcházet ke konkurenci.

NALEZENÍ NEJEFEKTIVNĚJŠÍCH KLÍČOVÝCH SLOV

Odhalíme pro vás relevantní slovní spojení s vysokým konverzním potenciálem. Optimalizujeme na ně obsah vašeho webu a přivedeme vám nové zákazníky.

TVORBA OBSAHU

Zajistíme vám kvalitní obsah, napsaný špičkovými copywritery, který osloví vaši cílovou skupinu a přesvědčí ji ke koupi vašich produktů.

ZÍSKÁVÁNÍ ZPĚTNÝCH ODKAZŮ

Zajistíme vám silný odkazový profil z relevantních odkazů s vysokou autoritou.

MODERNIZACE DESIGNU

Vytvoříme kvalitní a srozumitelné uživatelské prostředí, ve kterém vaší zákazníci snadno najdou to, co hledají. Nasadíme moderní a responzivní design, který se bude správně zobrazovat na všech typech zařízení.

MĚŘENÍ, VYHODNOCOVÁNÍ A REPORTING

Sledujeme, analyzujeme a vyhodnocujeme všechny důležité metriky vašeho projektu. Pružně reagujeme na všechny změny v algoritmech vyhledávačů, a upravujeme podle nich strategii optimalizace.

 

 

Nejste spokojeni se současnými výkony svého webu?

Přestaňte přenechávat své zákazníky konkurentům. Svěřte nám váš projekt do péče a my vám pomůžeme k dosažení vašich cílů!

 

 

PROČ JSME LEPŠÍ SPECIALISTÉ NA SEO, NEŽ MNOZÍ OSTATNÍ

 

JAKÝCH CHYB SE DOPOUŠTĚJÍ OSTATNÍ?

BALÍČKY SLUŽEB S NEJASNÝM OBSAHEM

Neseriózní SEO "specialisté" často nutí svým zákazníkům různé balíčky služeb za paušální cenu. Zákazník pak každý měsíc platí paušál, bez ohledu na skutečně odvedenou práci.

ŽÁDNÁ NEBO SLABÁ ANALÝZA

Neprofesionální agentury vynechávají důkladnou analýzu projektu, nebo se omezují na výpis klíčových slov. Nedostatečná analýza pak vede k neúčelnému vynakládání finančních prostředků.

OBSAH PSANÝ PRO VYHLEDÁVAČE

Obsah stránek by v prvé řadě měl být užitečný pro návštěvníky. Články přeplněné klíčovými slovy, které jako celek nedávají příliš smysl, návštěvníky příliš neosloví.

NEKVALITNÍ ODKAZY

Odkazy z nesouvisejících webů, SEO spam a jiné "black hat" techniky linkbuildingu vašemu webu rozhodně neprospějí. Před specialisty, kteří používají zakázaných technik linkbuildingu byste se měli mít na pozoru.

 

MY TO DĚLÁME JINAK!

ZA CO ZAPLATÍTE, TO SKUTEČNĚ DOSTANETE

Každý provedený úkon vám vyúčtujeme v pravidelném rozpisu odvedené práce. O optimalizaci webu máte neustále přehled. Vždy zaplatíte jen za skutečně odvedenou práci.

PODROBNĚ ANALYZUJEME VÁŠ PROJEKT

Důkladná hloubková analýza prověří všechny příčiny špatných pozic vašeho projektu. Získáte seznam doporučených změn, které odstraní překážky brzdící váš web a zvýší návštěvnost z organického vyhledávání.

VYTVOŘÍME OBSAH, KTERÝ ZAUJME NÁVŠTĚVNÍKY

Zajímavý a kvalitní obsah, který uživateli přinese to, co hledá, je jedním z nejdůležitějších faktorů pro dobré umístění stránky ve vyhledávačích. Vytvoříme pro vás obsah, který zaujme návštěvníky a přesvědčí je k nákupu na vašem webu.

ZPĚTNÉ ODKAZY, KTERÉ MAJÍ SMYSL

Získáme pro vás zpětné odkazy z vysoce hodnocených stránek, které navštěvují lidé z vaší cílové skupiny. Získáte tak kvalitní odkazový profil, který pomůže webu ve výsledcích vyhledávání, ale také

 

JAK ZAČÍT?

1.     S DŮVĚROU SE NA NÁS OBRAŤTE

Co nejpodrobněji nám popište váš projekt, jeho dlouhodobé cíle a cíle, kterých byste chtěli dosáhnout v nejbližší době.

2.     BEZPLATNÁ HLOUBKOVÁ ANALÝZA

Váš projekt důkladně, podrobně a do hloubky prozkoumáme. Najdeme všechny problémy, které jej brzdí. Prozkoumáme také vaši konkurenci, klíčová slova, která používá, i cílovou skupinu vašeho projektu.

 

3.     VYTVOŘÍME STRATEGII DALŠÍHO ROZVOJE

Na základě podrobné analýzy projektu vybereme optimální strategii dalšího rozvoje. Zpracujeme pro vás nezávaznou nabídku, ve které nastíníme možnosti rozvoje webu, které povedou ke zvýšení zisků.

 

4.     PROMĚNÍME VÁŠ WEB VE ZDROJ ZISKU

Pomocí optimalizace, pečlivě vybraných klíčových slov a kvalitních zpětných odkazů zvýšíme nalezitelnost webu v organických výsledcích vyhledávání. Přivedeme na váš web více návštěvníků a vhodně zvolenými texty je přesvědčíme ke koupi vašich produktů.

 

5.     VÝŠE ROZPOČTU NA SEO ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS

Kolik vás bude optimalizace stránek stát, záleží jen na vašem rozhodnutí. Vždy na začátku měsíce si dohodneme úkony, které provedeme, a po uhrazení faktury se vrháme do práce na proměně vašeho webu ve stroj na peníze.

 

6.     VŽDY BUDETE VĚDĚT, ZA CO JSTE ZAPLATILI

Zároveň s fakturou dostanete podrobné vyúčtování a popis všech optimalizačních prací, včetně seznamu nových zpětných odkazů. Vždy budete mít podrobný přehled o tom, co za své peníze dostanete.

 

KOLIK TO BUDE STÁT?

Každý projekt je originál, a vyžaduje individuální přístup. V každém oboru je také jiná konkurence a náročnost optimalizace se může lišit. Proto nepoužíváme žádné šablony, a ke každému z našich zákazníků přistupujeme zvlášť. Cena optimalizace závisí na mnoha faktorech, a je vždy přizpůsobena skutečným potřebám klienta.

  • Důkladná vstupní analýza projektu je zdarma. Poté vám nezávazně navrhneme výši rozpočtu na efektivní optimalizaci webu.
  • Cenu vždy upravujeme v souladu s přáním a potřebami klienta. Základní měsíční cena našich služeb je 10 000 Kč.
  • Díky pravidelným, podrobným přehledům budete mít neustále přehled o tom, jaké úkony provádíme.
  • Čím více investujete do budování organické návštěvnosti webu, tím více peněz vyděláte.

 

Zabýváme se vším, co má vliv na rychlý růst pozic ve vyhledávání.

Neváhejte se na nás obrátit a začněte a prorazte s námi v organických pozicích ve vyhledávání!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Během 24 hodin vás kontaktujeme a sestavíme pro vás individuální plán propagace nebo tvorby webu.

Správa SEO
SEO analýza
Tvorba webových stránek
SMM
PPC

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>
to top