SEO specialisté

  • SEO PORADENSTVÍ
  • VNITŘNÍ OPTIMALIZACE WEBU
  • TVORBA OBSAHU
  • BUDOVÁNÍ ZPĚTNÝCH ODKAZŮ

 

PŘIVEDEME NA VÁŠ WEB NOVÉ CÍLOVÉ NÁVŠTĚVNÍKY A UDĚLÁME Z NICH ZÁKAZNÍKY

BUDUJEME POZICE VE VYHLEDÁVÁNÍ, NÁVŠTĚVNOST I KONVERZI

SEO specialista je člověk, který se ve většině případů nezabývá pouze SEO, ale celou problematikou online marketingu - tvorbou webu, optimalizací a propagací.

Důvodem je skutečnost, že spolu vše úzce souvisí a jedno bez druhého může efektivně fungovat pouze s těží, nebo částečně.

 

K čemu potřebuji SEO specialistu?

Existence webu a skvělý poměr ceny a kvality produktu samy o sobě nemusejí nestačí. Úspěch webových stránek je podmíněn kvalitnímu obsahu optimalizovanému princům chování lidí na internetu a množství a relevanci cest vedoucích na web.

Lidé se při hledání produktu nebo služby na internetu chovají jinak, než by se chovali například v obchodním domě nebo na firemní pobočce. Zařídit web podle vaší obecné marketingové strategie a filosofie nemusí proto fungovat tak dobře, jak byste očekávali.

Vezmeme-li v úvahu existenci obrovského množství webových stránek, jsou to právě perfekcionismus a veliké množství detailů, které představují obrovský rozdíl mezi webem s pozicemi na desáté stránce výsledků vyhledávání a lídry v odvětví, kteří pro všechny relevantní dotazy sedí na té první, která je bezpochyby největším zdroje návštěvnosti.

Podnikatelé a firmy by se neměly spokojit s dobrým webem, který slouží jako ukázkový profil pro případ, že si na ně někdo vzpomene a pokusí se je vyhledat na internetu. Měly by chtít takový web, který lidé snadno najdou, když zadávají do vyhledávání obecná označení jejich produktů.

 

Proč jsou zkušenosti důležitější než znalosti?

Opravdový SEO specialista disponuje zkušenostmi a aktuálním přehledem o změnách v oblasti online podnikání, které se neustále vyvíjí.

Mezi SEO specialisty kolují různé názory na některé dílčí aspekty SEO a liší se tedy i způsoby jejich řešení. Zajímavé na tom celém je skutečnost, že ke stejnému cíli může vést více cest.

Přesné informace o fungování vyhledávacích algoritmů internetových vyhledávačů jsou tajnou informací, na kterou nelze přijít jinak, než úvahou nad širšími souvislostmi, testováním a pozorováním.

Mnozí uznávaní SEO specialisté sice veřejně radí o fungujících metodách podložených praxí, nikdy však neprozradí všechno a každý si střeží svoje skutečné know-how.

V některých případech má celková úroveň webu dokonce daleko větší vliv na tržby, než poměr ceny a kvality nabízeného produkt či služby.

 

Zabýváme se vším, co má vliv na rychlý růst pozic ve vyhledávání.

Neváhejte se na nás obrátit a začněte a prorazte s námi v organických pozicích ve vyhledávání!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Během 24 hodin vás kontaktujeme a sestavíme pro vás individuální plán propagace nebo tvorby webu.

Správa SEO
SEO analýza
Tvorba webových stránek
SMM
PPC

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046