fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

Všechny seriózní firmy a podnikatelé prezentující svůj produkt na internetu by měli spravovat SEO svých webových stránek a usilovat o to, aby se s nimi nacházeli na jedné z předních pozic výsledků vyhledávání.

Při hledání informací a produktů lidé zpravidla navštěvují prvních pár stránek výsledků vyhledávání, které jim vyhledávače předloží jako nejlepší odpověď na jejich dotaz. Jejich hledání končí v momentě, kdy najdou to, co hledali.

Pokud se váš web nebude umísťovat na předních pozicích vyhledávačů (Google, Seznam, …), jen těžko můžete očekávat vysokou návštěvnost a od ní se odvíjející konverzi.

Vyhledávače mají za úkol vyhledávat a řadit weby objektivně a nezaujatě, a proto berou v potaz relevanci webu, jeho kvalitu, návštěvnost a mnoho dalších faktorů, kterých je dohromady více než 200.

Problematika SEO se zabývá budováním pozic v žebříčku výsledků vyhledávání. Naše optimalizace pro vyhledávače však řeší také uživatelskou přívětivost a rychlost načítání stránek, protože jedno s druhým velmi úzce souvisí.

 

Proč chtít profesionální správu SEO?

Cílem dlouhodobé správy SEO je neustálé navyšování návštěvnosti webu a konverzního poměru.

Nejde o jednorázovou záležitost. Naopak! Optimalizovaný web je pouze ten, který se neustále rozvíjí, rozšiřuje pokrytí relevantních dotazů a přizpůsobuje se měnícím se algoritmům vyhledávačů. Jedině tak se dá dosáhnout těch nejlepších výsledků za každých okolností.

Efektivní SEO lze provádět pouze na základě zkušeností a výsledků vycházejících z praxe, a dále na základě předpokladů, pozorování, doporučení a trendů. Neustálé vzdělávání v oboru a honba za aktuálními informacemi je klíčem úspěchu.

Ve skutečnosti jde o velice složitý systém, který se neustále vyvíjí a principy, na kterých funguje, jsou záměrně utajovány, aby nedocházelo k jejich zneužívání a zachovala se tak objektivita a smysl výsledků vyhledávání.

Vyhledávače navíc mohou různými způsoby penalizovat weby tím, že degradují jejich umístění ve výsledku vyhledávání, nebo je dokonce zcela vyřadí.

Stále více lidí se při výběru firmy řídí dojmem z webových stránek. Přední pozice ve vyhledávání a příjemné, uživatelské prostředí jsou zárukou toho, že se na váš web budou lidé opakovaně vracet.

 

Začít se správou SEO je vhodné ihned!

Pokud jsou vaše webové stránky komerčního charakteru, chtějte po nich, aby vám vydělávaly peníze!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>