Správa SEO

  • OPTIMALIZACE PODLE AKTUÁLNÍCH ALGORITMŮ VYHLEDÁVAČŮ
  • PREVENCE PROTI PENALIZACÍM
  • KONTROLNÍ ANALÝZY
  • MĚŘENÍ VÝSLEDKŮ

 

SPRAVUJEME WEBY PO STRÁCE OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

BUDUJEME POZICE VE VYHLEDÁVÁNÍ, NÁVŠTĚVNOST I KONVERZI

ELIMINUJEME HROZBY A HLEDÁME NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI

Všechny seriózní firmy a podnikatelé prezentující svůj produkt na internetu by měli spravovat SEO svých webových stránek a usilovat o to, aby se s nimi nacházeli na jedné z předních pozic výsledků vyhledávání.

Při hledání informací a produktů lidé zpravidla navštěvují prvních pár stránek výsledků vyhledávání, které jim vyhledávače předloží jako nejlepší odpověď na jejich dotaz. Jejich hledání končí v momentě, kdy najdou to, co hledali.

Pokud se váš web nebude umísťovat na předních pozicích vyhledávačů (Google, Seznam, …), jen těžko můžete očekávat vysokou návštěvnost a od ní se odvíjející konverzi.

Vyhledávače mají za úkol vyhledávat a řadit weby objektivně a nezaujatě, a proto berou v potaz relevanci webu, jeho kvalitu, návštěvnost a mnoho dalších faktorů, kterých je dohromady více než 200.

Problematika SEO se zabývá budováním pozic v žebříčku výsledků vyhledávání. Naše optimalizace pro vyhledávače však řeší také uživatelskou přívětivost a rychlost načítání stránek, protože jedno s druhým velmi úzce souvisí.

 

Proč chtít profesionální správu SEO?

Cílem dlouhodobé správy SEO je neustálé navyšování návštěvnosti webu a konverzního poměru.

Nejde o jednorázovou záležitost. Naopak! Optimalizovaný web je pouze ten, který se neustále rozvíjí, rozšiřuje pokrytí relevantních dotazů a přizpůsobuje se měnícím se algoritmům vyhledávačů. Jedině tak se dá dosáhnout těch nejlepších výsledků za každých okolností.

Efektivní SEO lze provádět pouze na základě zkušeností a výsledků vycházejících z praxe, a dále na základě předpokladů, pozorování, doporučení a trendů. Neustálé vzdělávání v oboru a honba za aktuálními informacemi je klíčem úspěchu.

Ve skutečnosti jde o velice složitý systém, který se neustále vyvíjí a principy, na kterých funguje, jsou záměrně utajovány, aby nedocházelo k jejich zneužívání a zachovala se tak objektivita a smysl výsledků vyhledávání.

Vyhledávače navíc mohou různými způsoby penalizovat weby tím, že degradují jejich umístění ve výsledku vyhledávání, nebo je dokonce zcela vyřadí.

Stále více lidí se při výběru firmy řídí dojmem z webových stránek. Přední pozice ve vyhledávání a příjemné, uživatelské prostředí jsou zárukou toho, že se na váš web budou lidé opakovaně vracet.

 

Začít se správou SEO je vhodné ihned!

Pokud jsou vaše webové stránky komerčního charakteru, chtějte po nich, aby vám vydělávaly peníze!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Během 24 hodin vás kontaktujeme a sestavíme pro vás individuální plán propagace nebo tvorby webu.

Správa SEO
SEO analýza
Tvorba webových stránek
SMM
PPC

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046