fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

Copywriting

  • TEXTY PRO STRÁNKY SLUŽEB A PRODUKTŮ
  • ČLÁNKY DO FIREMNÍHO BLOGU
  • OSTATNÍ PREZENTAČNÍ A INFORMAČNÍ SDĚLENÍ

 

VYTVOŘÍME VÁM PROFESIONÁLNÍ TEXTY NA MÍRU NA JAKÉKOLI TÉMA

OBSAH OPTIMALIZOVANÝ PRO VYHLEDÁVAČE

SDĚLENÍ, KTERÁ PŘIVĚDOU CÍLOVÉ NÁVŠTĚVNÍKY A UDĚLAJÍ Z NICH ZÁKAZNÍKY

Copywriting v doslovném překladu znamená v širším smyslu psaní textů a různých sdělení pro jejich prezentaci na internetu.

Psaní reklamních textů optimalizovaných pro vyhledávače prokazatelně zvyšuje návštěvnost webu i konverzi. Ve většině případů jde také o klíčový faktor budování důvěryhodnosti a vztahů se zákazníky.

Kvalitní textový obsah webu je přidanou hodnotou služeb i produktů. Není náhodou, že do něj zkušené firmy investují nemalé peníze. Jde o jeden ze způsobů, kterým lze předstihnout konkurenci a dát potenciálním zákazníkům důvod k uskutečnění nákupu.

V mnoha případech totiž lidé nejdříve pátrají po informacích o produktech. Pokud je naleznou na vašem webu, vzniká velmi vysoká pravděpodobnost, že u vás také uskuteční nákup.

Napsat kvalitní komerční text (ať už pro umístění na váš web nebo PR článek) není ale úplně jednoduchou záležitostí. Je sice velmi snadné najít a napodobit již existující obsah, ale na co lidé při jejich tvorbě obvykle nemyslí je SEO.

 

SEO COPYWRITING – TVORBA TEXTŮ OPTIMALIZOVANÝCH PRO VYHLEDÁVAČE

Je v první řadě zapotřebí, aby lidé byli schopni váš obsah najít zadáním relevantního dotazu do vyhledávání.

V první řadě je zapotřebí udělat analýzu klíčových slov, vyhledat slova a fráze neboli dotazy, kterými lidé skutečně hledají váš obsah a texty těmto klíčovým slovům bezvýhradně přizpůsobit.

Důležitá je také analýza obsahu konkurentů, se kterými válčíte o pozice ve vyhledávání. Pokud mají vaši konkurenti více unikátního textového obsahu, vyhledávače je považují za relevantnější a autoritnější.

Pokud se domníváte, že texty nejsou důležité, sami si házíte klacek pod nohy, protože se připravujete o nárok na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

 

PSANÍ TEXTŮ OD ZKUŠENÝCH COPYWRITERŮ

Výběr autora textu není radno podcenit. I když někteří z nich mohou tvrdit, že dokáží napsat text na jakékoli téma, jeho kvalita by se dala leckdy zpochybnit. Každý copywriter má nadání pro specifickou tematiku a styl psaní a stejně tak má i své slabiny.

Klíčové je vcítit se do role návštěvníků a potenciálních zákazníků. Ti určitě nechtějí číst laciné prodejní texty, které jsou uvařené z vody s příměsí samochvály. Nehledají pouhou nabídku produktů a služeb, ale především informace, které jsou pro ně srozumitelné a přínosné.

Roli nehraje pouze informační hodnota, ale také její forma. Řada odborníků přes komunikaci tvrdí, že je celkový dojem z informace tvořen z větší části její formou / podáním. Při hledání produktu či služby němá nikdo zájem číst dlouhé, nepřehledné texty, ve kterých musí hledat požadované informace. Rychlý přístup k informacím a jasně vytyčená cesta k nim bývají rozhodujícím faktorem.

Spolupracujeme proto ne s jedním, ale s mnoha nadanými copywritery s citem pro jazyk, abychom pro vás byli schopni zajistit kvalitní texty na jakékoli téma. Vytvoříme nejen texty na váš web a jeho satelity, ale také pro vás necháme každý měsíc napsat a publikovat přínosné PR články.

 

NAŠE TVORBA MARKETINGOVÝCH A REKLAMNÍCH TEXTŮ ZOHLEDŇUJE:

  • Tématika projektu
  • Předmět sdělení
  • Umístění
  • Formátování
  • Logická struktura
  • Klíčová slova
  • Obchodní strategie

 

Pro každý jednotlivý text vytváříme podrobná technická zadání.

Všechny texty kontrolujeme a podle nutnosti upravujeme k dokonalosti. Za jejich kvalitu tedy neručí naši copywriteři, ale my samotní.

 

Webový obsah je nejdůležitějším stavebním kamenem budování pozic ve vyhledávání.

Převálcujte s námi vaši konkurenci profesionálními texty!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>