Vytvořit a publikovat kvalitní PR článek zvládne díky Copywriting.cz úplně každý!8 min read

1 star2 stars3 star4 star5 star
Loading...

Kategorie: Linkbuilding, Obsahový marketing

Aktualizováno: 03.12.2018

"V každém případě platí pravidlo, že žádný copywriter nedokáže napsat skvělý, SEO optimalizovaný text na všechna existující témata. A z toho důvodu potřebujete dát do kupy vlastní velikou databázi copywriterů (což zabere hodně času a úsilí, nemluvě o neustálém vystavování dohod o provedení práce a placení daní), a nebo spolehlivého zprostředkovatele, jako je Copywriting.cz!"

To platí zejména pro SEO agentury, ale také pro jiné firmy a živnostníky, které živí jejich webové stránky. Ať už poptáváte veliké či malé množství textů na jedno, nebo více témat, vždy je dobré mít možnost vybírat mezi copywritery. Jak jinak byste byli schopni určit kvalitu textu, než porovnáním výsledků práce různých lidí...

Když nikdo neví o vašich službách a produktech, vlastně ani neexistujete. Potřebujete prezentovat sebe a svoji firmu, nebo vaše klienty. Jedna z nejefektivnějších metod propagace současnosti je SEO neboli budování pozic ve vyhledávačích a návštěvnosti obecně (obvykle také konverze).

Pro tento účel jsou dvěma nejdůležitějšími aspekty webový obsah a zpětné odkazy. A právě webový obsah je obvykle z větší části tvořen texty, které jsou pro vyhledávače velmi důležitým hodnotícím kritériem. A také samozřejmě pro samotné návštěvníky...

Málokdo ale dokáže sednout k počítači a sepsat po této stránce kvalitní, gramaticky a stylisticky bezchybný text, který bude zároveň čtivý a navíc správně optimalizovaný o klíčová slova a má vyhovující formátování nadpisů apod.

Stejně tak i hledání a vybírání webů, na kterých by se vám vyplatilo publikovat váš článek, je velmi zdlouhavý a náročný proces. Nemluvě o vyjednávání s redakcí...

 

Efektivní zprostředkovatel textů

Je-li sepsání textů vlastními silami nad vaše schopnosti, Copywriting.cz je pro vás rychlé a efektivní řešení problému.

Spolupráce s nimi je intuitivní. Žádný složitý systém. Začít můžete prakticky ihned bez jakékoli přípravy. Stačí jen vědět, jak má váš text vypadat (a ani to nemusíte - o tom ale až níže).

 

Vytvořit zadání je snadné

Vždy formulujte vše co nejpřesněji, aby nedošlo k nedorozumění. Tím šetříte sobě čas a práci copywriterovi. Následně stačí nastavit výši odměny, deadline a uveřejnit poptávku.

A je hotovo!

Jakmile poptávku veřejně vyvěsíte, určitě zaujme nějakého copywritera, který by se rád pustil do práce. Jakmile se k vaší poptávce někdo přihlásí, ihned dostanete upozornění na svůj uživatelský účet a samozřejmě i na zaregistrovaný email. Další fází je už jen vybrat toho pravého copywritera mezi těmi, kteří se k poptávce přihlásili.

Alternativní možností je zadat vaši poptávku přímo konkrétnímu copywriterovi (nebo copywriterům).

Jednoduchý systém, který funguje...

 

Víte, s kým máme tu čest

Jak si ale vybírat ty pravé copywritery, když je neznáte a nevíte, jak jsou spolehliví? Naštěstí Copywriting.cz myslí i na tuto záležitost.

Můžete si zobrazit jejich profily, kde uvádějí svoje schopnosti a zkušenosti. Především zde ale najdete reálná hodnocení kvality jejich práce, komunikace a dodržení termínů. Vytvoříte si tak detailní obrázek o kvalitě každého copywritera.

Předejdete nedorozuměním

Komunikace je velmi důležitá!

Copywriteři vám mají možnost poslat zprávu, pokud jim třeba není jasný nějaký bod v zadání poptávky. Předejdete tak nedorozuměním vznikajícím z nesprávného pochopení zadání. S copywritery se můžete lehce domluvit a zároveň vám mají možnost navrhnout změny nebo vylepšení vašeho zadání.

 

Odpadá složité dohadování

Vyberete si copywritera a on začne psát... Jakmile je hotov a odevzdá vám texty, dostanete opět další oznámení.

Pokud text neodpovídá vašim požadavkům, napíšete copywriterovi co vám nevyhovuje a jednoduchým tlačítkem mu pošlete texty spolu s vaší zprávou zpět ke korektuře.

V okamžiku, kdy texty vyhovují vašim potřebám, je schválíte (odešlete peníze) a ohodnotíte spolupráci s daným copywriterem.

 

Záruka vrácení peněz

Občas se stane, že copywriter není schopen odevzdat vyhovující text. I na podobné situace jsou zde připraveni.

Založíte arbitráž, čímž kontaktujete klientskou podporu Copywriting.cz, aby posoudila vzniklou situaci. Jestliže i oni shledají text jako nevyhovující vašemu zadání, celou poptávku zruší.

Tím o své peníze neprávem nikdy nepřijdete.

 

Nakoupíte zde i již hotové texty

Řada copywriterů má něco "v šuplíku" a díky Copywriting.cz vám mohou jejich texty nabídnout.

Dalo by se říci, že se v tomto smyslu jedná o jakýsi obchod s texty. Toho využijí zejména ti, kteří nemají ucelenou představu o podobě textu. Opět tím lze ušetřit čas jinak strávený vytvářením technického zadání, čekáním na odezvání textů a řešením případných komplikací.

 

Copywriting.cz jako zprostředkovatel publika

Publikování PR článků a zprostředkování GuestBloggingu je jejich opravdu skvělou službou. Zařídíte si u nich nejenom sepsání článku, ale i jeho publikaci. Navíc za velmi dobrou cenu, vzhledem ke slušné autoritě a návštěvnosti webů v jejich databázi.

Mají zde obrovské množství tematických PR webů a blogů pro publikaci článků, ale například i nabídku podčlánkové inzerce.

Nezáleží na povaze vaší (či klientovi) tématiky, protože se zde vždy najdou záplavy vhodných webů pro oslovení specifické cílové skupiny.

Opět jde o velmi nenáročný, intuitivní systém...

Opět šetříte váš čas i peníze...

 

V čem tedy spočívají hlavní výhody copywriting.cz?

  • Získáme možnost působení na více než tisícovce webů a také 168 účtech na sociálních sítích bez toho, abyste museli trávit dlouhé hodiny domlouváním podmínek a adekvátních cen.
  • Nemusíte platit za nekvalitní textové polotovary. Sjednanou částku posíláte teprve když je text perfektní. V kritickém případě rušíte poptávku.
  • Dolní limit ceny za normostranu začíná na 50 Kč. Navíc pomocí metody GuestBloggingu můžete získat publikaci článku úplně zadarmo.
  • Můžete si vybrat, zda poptávku ukážete všem copywriterům, nebo pár vybraným. S některými máme výborné zkušenosti a je pro nás jistější oslovit právě je, pokud se jedná o zadání s velmi vysokými nároky.
  • V tento moment má Copywriting.cz téměř 500 aktivních copywriterů, přičemž ty neaktivní a nespolehlivé odstraňují z databáze.

 

Zkrátka ale nepřijdou ani copywriteři. Proč?

  • Získají zde zakázky pro psaní textů, korektury a překlady, o které by jinak museli složitě bojovat reakcemi na dílčí inzeráty.
  • Mohou si sami říci, za kolik chtějí psát normostranu textu, pokud jim navrhovaná částka nevyhovuje.
  • Mají možnost prodat své hotové texty.
  • Mohou zde budovat slušné reference i úplní začátečníci a odstartovat tak karieru copywritera.
  • Peníze dostanou na jejich účet hned po úspěšném dokončení poptávky.

 

Buďte s námi v obraze díky jejich blogu

Na Copywriting.cz mají blog, kde se věnují jejich tématice z různých úhlů pohledu.

Upozorňují v něm také na různé akce a nové služby. Například, kdy se chystají slevy hotových článků. Nebo o velké aktualizaci GuestBloggingu a textů za protislužbu.

Zkrátka jde o přehled všech probíhajících změn a eventů.

Nově třeba porovnání revizí: Možnost vidět změny od copywritera v upraveném textu...

 

Všestranná spokojenost

Víme, že Copywriting.cz není jenom partnerem pro online podnikatele a tvůrce webových obsahů, ale zároveň i příležitostí pro začínající i zkušené copywritery.

Jde o Win-Win princip v každém směru.

Jsme spokojeni s kvalitou i kvantitou jejich služeb a věříme, že i ostatní.

 

Poděkování

Děkujeme Vám za to, že na našem trhu zprostředkováváte velmi kvalitní, cenově dostupné textové a publikační služby a staráte se o své klienty.

Přejeme Vám setrvávající růst! Dál odvádějte skvělou práci!

Online Marketingová Agentura - Topranker.cz s.r.o.

Komentářů: 0

Nejsou žádné komentáře.

Prosím vyplňte všechna pole

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046