fbpx
NYNÍ NOVĚ: případové studie našeho SEO!
Číst případové studie

SEO garance

  • FÉROVÉ JEDNÁNÍ
  • NABÍDKA UŠITÁ NA MÍRU
  • ADEKVÁTNÍ CENA
  • MAXIMÁLNÍ ZŮROČENÍ VAŠÍ INVESTICE

 

GARANTUJEME VÁM PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY

NEŘEKNEME VÁM CO SLYŠET CHCETE, ALE CO SLYŠET POTŘEBUJETE

VÁŠ ÚSPĚCH JE NAŠE REPUTACE

SEO garance je velice abstraktní pojem, kterým se může ohánět leckterá agentura.

Lidé vždy hledají záruky a jistoty, dojde-li na nákup zboží a služeb. Není divu, že chtějí slyšet, že se jejich investice do webových stránek vyplatí a několikanásobně jim zvýší zisky.

Problémem však je, že ve skutečnosti nic jako garance úspěšnosti SEO neexistuje.

Najde se veliká spousta lidí, kteří vyžadují slyšet, jaké pozice ve vyhledávání či návštěvnost za své peníze kupují a odmítají se smířit s vysvětlením, že na jejich otázku neexistuje odpověď. Nespokojí se zkrátka se skutečností, že jediné, čeho jsou SEO specialisté ve skutečnosti schopni, je zanalyzovat klienta a konkurenci, vytvořit návrh strategie, rozvíjet obsah webu a budovat odkazový profil.

Profesionální SEO agentura vám web dokáže po všech stránkách zkvalitnit a nastavit. Následuje snaha o zvyšování návštěvnosti. Jaký bude výsledný efekt se však předpovídat nedá. Ne s naprostou přesností.

Za každých okolností existuje nějaké riziko, že se vaše investice nezúročí přesně tak, jak byste si představovali.

Obor SEO je zahalený množstvím otázek a každá agentura na ně má své unikátní odpovědi, které praktikují na webech jejich klientů. Je proto zcela normální, pokud se mezi SEO agenturami liší některé názory, dílčí přístupy a procesy. Najde se tedy mnoho aspektů SEO služeb, ke kterým je možné přistupovat rozdílně a přesto je výsledek přibližně stejný.

Proč tomu tak je?

Samotné principy vyhledávacích algoritmů vyhledávačů (Google, Seznam…) jsou přísně tajnou informací. Důvodem utajení je nastolení rovnocenných šancí na dosažení předních pozic ve vyhledávání. Jinými slovy, nikdo přesně neví, jak velikou váhu algoritmy přisuzují jednotlivým charakteristikám webu, aby těchto znalostí nebylo možné zneužít a získat tak velikou konkurenční výhodu.

 

SEO garance neexistuje aneb co nelze ovlivnit

  • Změny algoritmů vyhledávačů
  • Vývoj a narůst konkurence
  • Chování cílové skupiny
  • Trendy
  • Změny a inovace na trhu
  • Média a veřejné mínění

Všechny tyto vnější faktory (a další) mohou mít vliv na výsledek a přitom je nedokáže ovlivnit žádná agentura.

Jedinou možnou zárukou ze strany SEO agentury je nasazení maximálního úsilí pro dosažení cíle a adaptace v případě neočekávaných komplikací.

 

Z čeho vycházíme?

SEO odborníci čerpají informace jeden od druhého. Tyto informace se berou převážně ze zkušeností podložených testováním a pozorováním. Jak bylo již řečeno, přesné fungování aktuálních vyhledávacích algoritmů nikdo nezná, a proto je nelze ověřit jiným způsobem.

Profesní úroveň SEO agentury úzce souvisí s jejím přehledem o aktuálních informacích a schopnostmi s nimi pracovat a dále je rozvíjet.

Každý web si své místo na vrcholu musí férově zasloužit všestranným rozvojem, a proto jej nelze dosáhnout ze dne na den.

 

Dejte si pozor na podvodníky!

Mnoho lidí dá při výběru SEO agentury na přehnaně pozitivní přístup, garance fantastických výsledků a pozvání do kanceláře na nejlepší kávu na světě. Vzhledem k tomu, že se výsledky v SEO nedostavují ihned, vás tímto způsobem mohou podvodníci bez obav ždímat i po dobu několika měsíců a vymýšlet si pohádky o tom, jak každou chvíli vyletíte s pozicemi jako raketa směrem k nebesům.

V extrémních případech vám garantují stabilní první pozici ve výsledcích vyhledávání, což je naprostý nesmysl, který nelze brát vážně ani v případě, jedná-li se o nejlepší SEO agenturu na světě. Slibovat přesný výsledek v určitém čase za určitý finanční obnos není v žádném případě reálné.

V případě, že jste se s někým takovým setkali, znamená to, že se pokusil získat vaši důvěru a klamně vás motivovat k dohodě o spolupráci.

 

Garance adekvátní nabídky

Role SEO specialisty je podobná roli právníka zastupujícího klientovi zájmy u soudu. Čím je právník zkušenější, tím vyšší je pravděpodobnost jeho úspěchu. Zaručit vám ho však přesto nemůže.

Co vám můžeme garantovat je, že uděláme všechno pro to, abychom vás do TOPu dostali a aby se vám vaše investice vrátily v maximální možné míře.

 

Chcete fakta a prokazatelné výsledky místo pohádek?

Naše reporty obsahují detailní informace o odvedené práci!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁTE!

Pokud chcete poradit, něco vám není jasné, anebo již máte představu o svém projektu, dejte nám vědět. Jakmile zadáte svůj email do boxíku, nebudete na odpověď čekat dlouho!

KONTAKTUJTE NÁS

Praha, Pod pekárnami 245/10 | Topranker.cz s.r.o. | IČ: 05395046

>